Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Quote

1.6.2
- Chat app : fixed flicker when receiving message and app is locked
- Chat app : added bold and italic font style support (BOLD=1, ITALIC=1)
- Changed advertising billboards backgrounds from Black Cat County
- Small changes in the MX5 Cup rear suspension bump steer, electronics and brake bias.
- Improved MX5 Cup car tyre heating. 
- Modified RX7 stock camber setup range
- Improved Supra Drift steering geometry
- Improved AE86 steering geometry 
- Corrected Supra front splitter active aero. Now it activates after 60mph/98kmh (it was wrongly set at 60kmh)
- GT3 and GT2 cars have now a default setup with longer 6th or final gear ratio to aid AI with higher top speeds on circuits with long straights
- Some fine tuning on GT3 Balance of Performance
- Fixed backfire issue on Toyota AE86 Tuned
- Fixed cameracar sounds for cars of Japanese Pack
- Fixed Nissan GT3 leds timing
- Improved livery selection previews in the UI
- Full window mirror texture for Oculus
- Oculus pixel per display is now available as setting in Documents/Assetto Corsa/cfg/oculus.ini [SETTINGS] PIXEL_PER_DISPLAY

 

Link to post
Quote

1.6.3
- Lamborghini Huracán rear ligths updated to latest racing specs
- Fixed random bug causing a wrong position in the system message at the end of a race
- Fixed pit limiter "clutch cheat"
- Added new skins for Supra mkIV Tuned 
- Added localAngularVelocity and finalFF to shared memory (physics rate)
- acServer : fixed sync message spam
- Corrected Traction_Control.lut files. Initial value must start with 0. Traction control levels are functional again.
- Additional model updates on the Nissan R34 Skyline GTR
- Shelby Cobra model updates
- New Mazda RX-7 Tuned sounds

 

Link to post

Več al manj,kaj vse  se ti lahko zgodi online,slabe in dobre stvari

Je bilo zabavno prav do konca[owje]

QUICK quall-RACE 7 KROGOV FERRARI GT2 MONZA   (oculus)

 

 

Link to post

Je lepo, ampak je moteče, nikoli ne moreš biti tako hiter kot old school (z monitorjem), na žalost. To mahanje z glavo (vsaj mene) zelo moti in to je tudi bila posledica tistega izleta na travo. Kaj se tebi zdi @baty? Drugače pa res super izkušnja, vem iz prve roke, ker sem zadevo kar do dobra sprobal, je pa res da že pred časom. Vidim, da sedaj se da že celo online, pa menije se tudi že vidi, res da z neko hudo kvaliteto, ampak zadeva je funkcionalna.

Link to post

Včasih/nekaterim je izkušnja veliko bolj pomembna od hitrosti. Zaradi tega nekateri vlagajo(mo) prihranke v boljše volane, pedala, menjalnike, buttkickerje, VR,...

Jaz sem verjetno tudi hitrejši s Hood kamero pa mi niti na pamet ne pade, da bi jo uporabljal. Ali pa z ugasnjenim oz. minimalnim FFBjem. Normalno...

Link to post
Pred eno uro, Mitja Bonča je napisal:

Je lepo, ampak je moteče, nikoli ne moreš biti tako hiter kot old school (z monitorjem), na žalost. To mahanje z glavo (vsaj mene) zelo moti in to je tudi bila posledica tistega izleta na travo. Kaj se tebi zdi @baty? Drugače pa res super izkušnja, vem iz prve roke, ker sem zadevo kar do dobra sprobal, je pa res da že pred časom. Vidim, da sedaj se da že celo online, pa menije se tudi že vidi, res da z neko hudo kvaliteto, ampak zadeva je funkcionalna.

Mmmmm ni glih tako..to mahanje z glavo igleda tako na monitorju , a v resnici je zelo gladko....in vidiš vsenaokoli.

Zajebano je le za snemat ker moram znižat ta pixel override in posledično je vse manj vidno,pa še zmeraj tud ni glih tekoče(na okulusu).....(zato sem tud tam zamudil brakepoint,pa tud dolgo že nism vozil ac,pa se ne znajdem več v gužvi)

Kadar ne snemam in dela vse gladko ,Jst mislim,da sem hiter kot prej,še bolj filing imam kaj se dogaja z zadkom,pa veliko lepše vem kje je kdo.

Uredil - baty
Link to post

 

In kot je dejal Matjaž,uživam da je čimbolj "REALNO".če ste vidli imam zdaj samo pitboard uključen in mi le na ciljni črti pove osnovne podatke.Tud pri dirtrallyju sem vozil le 2 avta,subaru imprezo in pa citroen wrc 2010,kjer imata za menjat na volanu in ročno poleg volana.to sem si uštimal tud v resnici.

Sam veš Mitja,da ne gledajo vsi enako na dirkanje,lepo je bit med prvimi,a meni ni to primarno oz edin smisel dirkanja

Za bit med prvimi vsaj meni vzame preveč prostega časa in potem ne uživam več.in nisem več tako rosno mlad,da bi pozabljal,kako lepo je zunaj na zraku hehe

Uredil - baty
Link to post

Kaj se sekiraš, Simon. Jest pa nisem ne hiter ne tele vaše čelade še nimam doma. Znam pa volan zakajlat za ovale, pa kaj....

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...