Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2012]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 345
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz se odjavlam...ker če so obvezni neki časi za to, da prideš na dirko se mi zdi totalno debilno, vi pa seveda uživajte!

Formula Armaroli - koledar dirk - rezultati dirk - točkovanje vozniki - točkovanje ekipe Povezava!

Kazni - Imola 1994 G. Vodičar: +10 mest na naslednjih Q (Povzročil incident na štartu dirke.) L. Bedenik: +10 mest na naslednjih Q (Nevarno vračanje na stezo in povzročanje splošne nevarnosti na

Malo več kot 15 bo verjetno (verjetno okoli 20), je pa neka tradicija da udeležba nekoliko pade, saj tisti slabši (predvidevam, da kar nekaj novincev, za katere nisem še nikoli slišal) mogoče izgubijo motivacijo, ko vidijo, da je treba za lep rezultat tudi malo potrenirati, ne pa da se samo usedejo v dirkalnik in odpeljejo. Ni to neka tretjerazredna liga, kot je primer pri kakšni drugi slovenski ligi..

Lp!

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to post

Točno tako kot je Gregor napisal.

Da pa kakšnemu dobremu dirkaču, željanemu dirkanja nebo zmanjalo sedežov smo se odločili, da nekatere, ki so povsem novi stestiramo - tudi iz varnostnih razlogov.

Člani, ki ste napisani na spodnjem seznamu boste pred prvo dirko v Imoli bili stestirani. V kolikor se testa ne boste udeležili boste avtomatsko izgubili možnost nastopa (vsaj v Imoli). Ker je zanimanje veliko in ker nekaterih še nismo videli konkretneje voziti je ta ukrep pač eden tistih nujneših. Uradno testiranje bo v ponedeljek in torek, pred dirko v Imoli, torej čez en teden dni. Lahko pa se dokažete že ta teden, ko bomo vozili na treningih (v večernih urah). Test bo v večernih urah (okoli osme ure zvečer na serverju). Več informacij bo sicer še podanih tekom tedna, če imate kakšna vprašanja sem (smo) za vas dosegljivi na Zasebnih sporočilih (ZS) oziroma na msnju: moj je crazy.adri@hotmail.com

Če kdo v tistih dveh dneh slučajno nebo utegnil priti, mora to vsaj sporočiti da se zmenimo za drugi termin.

Uglavnem za vse INFO glede tega testiranja kontaktirajte mene. - Adrijan Rihter - Adri

Test sicer poteka nekako tako:

- začnemo z vožnjo na čas, torej doseganje hitrih krogov s poljubno količino bencina oz. kakršnimkoli setupom (to traja recimo od pol urce do ene ure)

- potem pa sledi še dirka, torej vožnja ob boku z večimi dirkalniki

Na koncu vam bo sporočeno, če ste dosegli minimalne standarde in imate zeleno luč za dirkanje na uradnih dirkah sezone.

Vozniki, ki se bodo morali udeležiti testa so:

7. Bojan Stopar

21. Luka Zajc

24. David Lorenčič

25. Lan Weingerl

26. Kristian Puhov

27. Damir Dubarič

28. Marcel Borak

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...