Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2012]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 345
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz se odjavlam...ker če so obvezni neki časi za to, da prideš na dirko se mi zdi totalno debilno, vi pa seveda uživajte!

Formula Armaroli - koledar dirk - rezultati dirk - točkovanje vozniki - točkovanje ekipe Povezava!

Kazni - Imola 1994 G. Vodičar: +10 mest na naslednjih Q (Povzročil incident na štartu dirke.) L. Bedenik: +10 mest na naslednjih Q (Nevarno vračanje na stezo in povzročanje splošne nevarnosti na

Malo sem se poigral z nastavitvami in prišel do naslednjih ugotovitev/nastavitev:

1. Inštaliraj Real Feel Plugin -> Prenos

- Inštalirajte oziroma kopirajte datoteko RealFeelPlugin.dll v mapo Plugins. Ta se nahaja tam kjer ste naložili igro rFactor.

Primer: C/Program Files/rFactor/Plugins

2. Nastavitve v igri:

- Pri izbiri dirkalnikov izberemo pod kolumno upgrades force feedback in ga nastavimo na real feel.

- Pri iztočnici controls -> rates so razen speed sensitivity vse nastavitve nastavljene na random. Le speed sensitivity smo spremenili na 0.

- Sledi le še nastavitev force feedbacka. Pri force feedback strenght sedaj zaradi real feel plugina nastavimo na pozitivno vrednost. V mojem primeru sem nastavil na 50%, ker imam raje nekoliko mehkejši občutek vožnje. Pri force feedback type jasno nastavimo na wheel. Preostane nam torej le še ena vrednost, ki se glasi force feedback effects. Kot sem že omenil imam sam raje nastavitev nekoliko mehkejšega volana, zato imam to vrednost nastavljeno na medium. Tisti, ki imate raje trši volan pa boste nastavili na high ali full, ter povišali zgoraj omenjene odstotke.

.................................................................................................

Nastavitve dirkalnika:

Lansko sezono smo v večini uporabljali na večini prog enak oziroma zelo podoben setup, zato bo ta iz Estorila povsem dober za osnovo.

Setup - Formula Armaroli

.................................................................................................

rfdynhud plugin -> Prenos

- Za tiste, ki tega ne poznate, to je plugin, pri katerem si lahko nastavite pripomočke v igri (ko ste na stezi) po svoji želji. Torej časo-merilec, seznam dirkačev in ostale podobne reči (nastavitev je ogromno) si lahko nastavite po svoji želji.

- Inštalirate oziroma kopirate ga v mapo rFactor in zamenjate obstoječe datoteke.

- Potrebujete tudi program Java Runtime Environment 6 -> Prenos

- Moje nastavitve -> odraraj v mapo rFactor in zamenjajte obstoječo Plugins mapo. -> Prenos

Tako to je nakratko to. Zdaj pa pridno trenirat, da ne slišim izgovorov, da niste imeli pravih tehničnih nastavitev! [opa][ok]

  • Upvote 3
Link to post

Od tega trenutka so na voljo izbire dirkalnikov za drugo sezono prvenstva Formula Armaroli. Izbira se po sistemu ''kdor prvi pride, prvi melje'', izbere se lahko le proste dirkalnike. Pri izbiri dirkalnika napišite vaše ime in priimek ter voznika katerega ste izbrali za vožnjo.

Torej izberite dirkalnike s katerimi boste vozili to sezono v prvenstvu Formula Amaroli! Seznam dirkačev in moštev je prikazan na prvi strani teme v prvem postu!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...