Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2012]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 345
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz se odjavlam...ker če so obvezni neki časi za to, da prideš na dirko se mi zdi totalno debilno, vi pa seveda uživajte!

Formula Armaroli - koledar dirk - rezultati dirk - točkovanje vozniki - točkovanje ekipe Povezava!

Kazni - Imola 1994 G. Vodičar: +10 mest na naslednjih Q (Povzročil incident na štartu dirke.) L. Bedenik: +10 mest na naslednjih Q (Nevarno vračanje na stezo in povzročanje splošne nevarnosti na

Jaz tudi ravno zdaj zvedel da mam jutri nočno in me skor ziher nebo......škoda, v monaku bi vtrgal če ne druga ograjo! [jezik12] Drgač pa Adri, res sem te zapel v prvem zavoju Imole, samo nekak je blo vse čudno, kot da bi zalagalo. Jebiga, kriv sem priznam, vsesplošen kaos pa je v prvem ovinku tako ali tako bil neizbežen!

Link to post

1.25.978....ampak to je bil res lep, čist krog z polno koncentracijo...

Pa še neki...upam da niste vsi taki, ampak en mojster je dans kr krajšal skos šikano po tunelu, tista leva-desna tesna. Če se bomo tk šli pol sploh BV da mamo karkol.

Link to post

Sej je kr tole, napredujem. Ampak prepočas da bi karkol omembe vredno blo. Kje je še 1.23.... kakih 1.24 bi blo vsaj spodobno.

En dober volan pa na tejle progi kr razliko predstavlja po moje...1x samkrat sm sprobal G25 do zdaj, ki že pravzaprav ni več top of the top (so Fanateci pa Thrustmaster zdj glavni) ampak vseen to je res tak filing, ko veš da nek avto obvladuješ, ne pa en potenciometer obračaš...

Link to post

Meni pa odkar sem naložil progo crasha rf. Sicer sem testiral preko remote, a dvomim da je vse ok. Server je pa že up and running.

Če ima kdo tekom dneva čas, naj samo potestirat da server res dela kot mora. Jaz bom komaj okoli sedmih verjetno doma.

Vsak komentar je dobrodošel in bo poplusan :D

  • Upvote 1
Link to post

Tudi jaz izpuščam Monaco. Veliko sreče vsem in čim manj dotikov z ograjo!

ok, obstaja možnost, da vseeno pridem, torej grem hitro trening dol vdarit....se mi pridruži kdo? Da mi nebo dolgčas in....seveda, da mi setup pošlje!!?! hehe [owje]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...