Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2012]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 345
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz se odjavlam...ker če so obvezni neki časi za to, da prideš na dirko se mi zdi totalno debilno, vi pa seveda uživajte!

Formula Armaroli - koledar dirk - rezultati dirk - točkovanje vozniki - točkovanje ekipe Povezava!

Kazni - Imola 1994 G. Vodičar: +10 mest na naslednjih Q (Povzročil incident na štartu dirke.) L. Bedenik: +10 mest na naslednjih Q (Nevarno vračanje na stezo in povzročanje splošne nevarnosti na

1. Ne vem kdo si.

2. Testiranja so bila včeraj in v ponedeljek. Če se boš res izkazal pred kvalifikacijami na uradnem treningu (20:00-20:45) z konstantnimi vožnjami v okviru 107% časa, potem obstaja možnost da se nam pridružiš na dirki. Drugače pa naslednjič......

  • Upvote 1
Link to post

Rad bi se iskreno upravičil za 1. krog.

V šikano sem želel zapeljat iz čiste zunanje linije, vendar je agresivno Vedran prehiteval po notranji... Trk med nama sem lahko preprečil samo tako, da sem sekal šikano, vendar zgodilo se je najhujše - zavrtelo me je in potem so se začeli "karamboli".

Res se iskreno opravičujem, ker ni bilo namerno. Pošteno bo tudi , če dobim kazen, ampak trku sem se lahko izognil le tako, da sem sekal , kar je povzročilo še večjo zmešnjavo [buzara][wall] [wall]

Link to post

Ja mene isto.. Po dveh krogih.. Eni se kr vračajo na stezo ko folk vozi v koloni mimo in tako nabašem 2 že v prvem krogu. Nato še nekdo skoraj da ne zabremza na pospeševanju.. Kr neki res! štart pa moja krivda, samo mislim, da nisem nobenega preveč zasral...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...