Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Prvo dirko sem bil DQ,ker sem imel preveč dotikov (nekaj krat sem bil sam kriv,nekaj pa so me od zadaj zbombadirali + 1x sem se umaknil nesreči in zapeljal na travo).

Drugo dirko sem štarta iz 7.mesta in prišel na tretje in to tretje mesto ni trajalo dolgo,saj sem preveč zapeljal na robnik in me je zavrtelo in končal sem v steni z preveč razbitim avtom.

 

Link to post

Jaz pa že od konca 2010 čez 4000iR. Sem pa naredu v vseh teh letih zelo malo dirk. Raje sem practice vozil... Pa takrat je blo čez 4000iR zelo dobro. Danes je to nekaj povprečnega. Sedaj je, kar je blo včasih 4000, zelo dobro 6000. Vsi Radicalsi, ki vozjo WCS imajo vsaj čez 5000. Mack ima nekaj čez 7000.

Uredil - Paps
Link to post

Open Practice ti služi samo za trening. Tako da kot ti off track , lose control in car contact ne upošteva (samo opozori z napisom), ti niti IR in SR . Kot je napisal Paps, IR in SR se šteje samo na uradnih dirkah. Zato pa so OP, da si tam daš duška, izuriš progo in avto. No, SR lahko pridobiš tudi na Time Trial dogodkih.

 

Pa vedi da, v višji klasi si, dražje te bodo stali kiksi.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...