Skoči na vsebino

Trening dirke


Recommended Posts

  • Odgovori 534
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mAxL, to še ni razlog, da nebi mogl ene dirke odpeljat. Sej ni govora o prvenstvu...

Rajš Grobnik

Je kdo za da bi naredili prvenstvo Clio Cup ? Lahko bi ga jest organizeru

Bom js dons pogledu pa vam bom kazni dal haha. Pa ne vrjamem da kr z rocno furajo??? Tok zmešani pa spet niso, je pa tista kombinacija desno-levo pomoje problem, ker ko spustiš gas pri kliotu in probaš levo pa desno te bo res tko odneslo kot da si ročno zategnu... tko da pomoje je bil to problem..?

Link to post

Jst sm že v prvi verziji reku, da se preveč kadi za avtom....kot da bi dimne signale spuščal na vsakem ovinku....to je čist nerealno. Naj se zakadi pri štartu, pa mogoče, če bo komu fajn zablokiralo pri bremzanju....vse ostalo naj bi bilo pa brez dima.

Maxl....dej požokaj te ljudi ki se ukvarjajo s tem.

Link to post

Sej v Barceloni se ni kadilo...nevem a je kaj z tole Adrio narobe :|

@PEK Nobeden ni vleku ročne, sem gledal dirko live...oziroma jo je...prav Vodičar v ogrevalnem krogu, zakar je dobil opozorilo!

Dim, mirujoča notranja zadnja guma in tista kombinacija, kot je PEK napisal da tak videz. Zdaj pa dovolj o teh ročnah :!: :?

Link to post
Bom js dons pogledu pa vam bom kazni dal haha. Pa ne vrjamem da kr z rocno furajo??? Tok zmešani pa spet niso, je pa tista kombinacija desno-levo pomoje problem, ker ko spustiš gas pri kliotu in probaš levo pa desno te bo res tko odneslo kot da si ročno zategnu... tko da pomoje je bil to problem..?

Točn to. Tuki v teh ovinkih ne rabiš velik da ga zadriftaš, gre precej počes.

Link to post
Sej v Barceloni se ni kadilo...nevem a je kaj z tole Adrio narobe :|

@PEK Nobeden ni vleku ročne, sem gledal dirko live...oziroma jo je...prav Vodičar v ogrevalnem krogu, zakar je dobil opozorilo!

Dim, mirujoča notranja zadnja guma in tista kombinacija, kot je PEK napisal da tak videz. Zdaj pa dovolj o teh ročnah :!: :?

Ok..my mistake!

Konc zdej s to ročno.

V prihodnje upam na kakšne steze z bl odprtimi ovinki [iz]

Lp!

Link to post

Jaz sem vozil Monster energy skin =D, naložil sem napačen setup in mi je tako tudi gripa zmanjkalo že v 5.krogu.

Vodičar za tebe vem, da si se mi prilepil na rit in nikakor nisi mogel mimo =D. Ker sem videl, da si dosti hitrejši, sem ti enkrat pustil, da greš mimo ampak si zbil nekoga pred mano med prehitevanjem -izlet obeh... Drugače če pa misliš, da sem jaz vozil z ročno (saj sem pred dirko tudi postavil vprašanje glede tega) temu ni tako, sem pa imel nastavljene bremze tako, da je ob dobrem pritisku avto malo overstteral =D

Link to post

Točno....zdej sm se spomnu....Vodičar....ti si kao nek hitr pa to....v tistmu 180 ovinku si prletu v Slaparja kot ena kamikaza....FTW!?! Dejte no mal pazt....v prvem krogu oprijem in bremze niso še taprave...pa sej valda vsi to veste.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...