Skoči na vsebino

SloRacing @ iRacing


edgeslo

Recommended Posts

Namen tele pisarije je da vidim, če tisti ki vozimo v iRacing-u in nismo člani kakšnih drugih ekip imamo dovolj volje/želje, da bi stopili malo bolj skupaj (vem ja, totalno neslovensko :P ).
Če je interes bi se lahko dogovorili da izberemo serije ali še boljše kar lige v katerih bi potem bi predstavljali SloRacing portal.Iz tega bi sledilo da imamo official skine, voznike, itd.....
Istočasno bi lahko naredili tudi seznam aktivnih in voljnih članov za kakšne endurance event-e. Tako potem ne bo treba vedno pred dirko iskati med množico članov koga sploh vprašat če bi šel....

Ker pa je seveda vse to odvisno od ljudi me za začetek samo zanima. A je sploh kaj volje na strani članov portala za kaj takega ?

Če je, potem se lahko naredi kaj v tej smeri, če pa ne... pa gremo pač po starem.. vsak zase :D

 

Uredil - edgeslo
Link to post
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mislim da nas je trenutno največ v GTE (Porsche). @mancSLO voz ovale (kadar mu dovolimo :D ), @markop je obesil volan na klin (očitno ne čist), prej pa je bil redni gost na dirkah z Porsche GT3 Cup.  Najbrž tudi še kakšno drugo serijo kdo vozi, pa se nikoli ne oglasi.

Ta RX zna bit res  fun, sam bit hiter pa je čist ena druga zgodba  :D

 

Link to post

GTE 24h furamo tudi tistih parkrat letno. Jaz sem sicer na ovalih, ampak tam pa že taknem tudi road. Zaradi družbe, izkušenj... Zdej ko so vsi mokri🤗 od porša, me tudi verjetno čaka nakup. Saj za maranellota, od kar ni šumija, 😋ni nihče več.

Je pa kar mega občutek avto na cilj pripeljat po 24h. Če ga😎 . (strele, kdo zaspi, model avto že v boksu razbije, tudi brez volana so že štartali😎 ....)

  • Upvote 1
  • Haha 2
Link to post

U bistvu je @mancSLO vse povedal. Endurance Special evente izkoristimo bolj kot ne za druženje kot pa da bi res napadal nek rezultat, čeprav če se pokaže prilika pa tudi to.  Lahko bi temu tudi rekli mini piknik :P

 

Link to post

Ja res...ni ga lepsega obcutka kot, ko lagano ustanes, prizges racunalnik, naredis kavico, vzames cigaret in samo se prej pokukas kako jim je slo cez noc! Oooo, smo se ustrasli, da bos zaspal, ajde pripravi se, ki ta krog gre v box in si ti na vrsti.......aaaaaaa, ne me hecat, se uk nisem odprl za prav 😂

  • Upvote 2
  • Like 1
  • Haha 1
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...