Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Q1: prispel 3min do konca, hitro sedel za volan in odpeljal ta en krog, dovolj za P10 in s tem Q2.

Q2: zelo dobra prvii in zadnji sektor, v 2. izgubil več kot sekundo in s tem le P8...

R: soliden štart, izognem se nesreči v prvem zavoju in nadaljujem na P5, s solidnim tempom, kakršnega sem tudi vozil na treningu...nekaj zanimiih dvobojev (sploh s Nejcem, skozi blanchimont kolo ob kolesu s polnim gasom, res noro...tudi z silvotom in podbojem...in nato še enkrat z nejcem na isti način skozi blanchimont in še enkrat na isti način uspem mimo njega). Sem pa ga seveda posral z taktiko HARD HARD HARD....nisem dovolj testiral in sem na ta način izgubil zagotovo vsaj 2,3 mesta.. vse ostalo je teklo gladko, tako, da sem sorazmerno zadovoljen glede na trening...

Se vidimo v Monzi!!!

Link to post

Q.pricakovano okoli 7 do 10-ega mesta .

R. odlicen start na soft se prerinem na cetrto mesto za menoj nekaj poka {zamalo bi koncal kot Alonso}potem pa v boj z Domzekom, komaj zaobideva Trosta {zaplet z Kraljem}potem pa huda borba ga le uspem nekako ugnati a sta se ze priblizala tudi Kralj ,Trost seveda naspidirana sem se kr raj umaknil kot ,da onadva mene.V devetem krogu zavijem v boxe po nove softke in spet nekaj dvobojev predvsem mi je bil dober boj z Silvotom,ki ga zaradi slabih gum koncno prehitim potem pa v 20 krogu po hard in srecno do cilja in prvih stopnick v SLORACINGU. Cestitke Kralju,Trostu in vsem ostalim. [champ]

Link to post

Strasti so se malo umirile, ampak zelo malo [Jaoo] .

Q1 trtji, odpeljem za mene dober čas

Q2 pa presenetjivo 2 mesto. Andrej je naredil napako v zadnji šikani in že sem se veselil 2 štartnega položaja.

Štartal sem bolj slabo, pazim da koga ne zajaham, potem pa dobim porcijo od zadaj. Padel na začelje, padla koncentracija in v prvih 10 krogih niti en krog nisem mogel spravit pod 1,52. Na treninigih kot za šalo. Imel sem strategijo 1 postanka.

Škoda, lahko bi se veselil 3 mesta, tako se pa ga Sandi.

Čestitke Andreju in Vedranu, bila sta razred zase.

Link to post

Kratke novičke iz sveta formule 1:

Iz aktivnega dirkanja so se poslovili Jan Vodičar, Marcel Borak, Bojan Stopar. Hvala za njihov prispevek k SloRacingu in vse najboljše na njihovih novih poteh. :)

Marin Čolak ima v Monzi zadnjo priložnost da obdrži dirkaški sedež v Force Indiji (težave z internetom......).

Sodniški koncil sta zapustila Gregor Vodičar in Adrijan Rihter.....

Novi sodniki so: Damir Dubarič, Tomaž Eržen in od prej Nejc Janovljak ter Andrej Trošt.

Link to post

Še jaz dodam svojih 5 centov.

Zgodba se je začela že pred dirko, ker sem moral oddat en prevod, potem pa okoli 19:30 končno trening, a s takim glavobolom, da sem se vmes moral malo uležt. Ker nisem bil pri pcju, se je Troštovo preklinjanje na msn slišalo tudi brez zvočnikov :D

Rekel sem si, za Spa se je treba potrudit in sem šel furat.

Q: Odpeljal sem kar z race setom, ker mi mesto ali dve na štartu ne bi nič pomagali, P13 iirc

R: Mizeren štart; iz strahu sem se kar sam zasukal pred vstopom T1, potem pa naprej solidno-dobro-zelo dobro, držal sem tempo z nekaterimi, nato pa so se začele napake in začel sem padati navzdol po lestvici. Domen, glede tistega se ne sekiraj, pobral si mi 6-7s, sam sem si jih vsaj 50 :)

Včeraj je bil za mene uspeh, da sem prišel sploh do cilja. Naslednji teden pa več vaje in nekaj dodatnih pik za Mclaren :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...