Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

Guest Anže Nose

Q: nezbranost in 12. mesto

R: (hard-hard-hard)

Povprečen start in nekomu se začne dimit na polno, komaj kaj vidim, a nekako se mi še kar dobro uspe preriti iz T1. Po vsem tem v prvem krogu se lepo peljem na 5. mestu, a me zavrti pred merjenjem 2. sektorja. Padem iz 5. na 10. mesto. V petem krogu SPET napaka--> obrnem se v T1, vljudno počakam 3 bolide in izgubim 13 sekund--> 11. mesto. Že skoraj obupam... Potem lovim in po dolgem času prehitim Podboja.

Nato po taktirki Balažica sledi postanek, še v istem krogu pa prehitim Gaiserja, pri katerem sem bil uspešnejši od Maldonada pri dvoboju s Hamiltonom. Po tem mi s hitro vožnjo in tudi z vrtenjem Balažica uspe dohiteti slednjega s katerim sva imela borbe na milimetre, ni me spustil mimo. Po nekaj krogih ga je polomil pri izhodu iz mosta in prišel sem mimo.

V 31. krogu odidem v boks in ne tvegam, ter nataknem hard. Zapeljem iz boksev in pridem tik pred Trošta. Mislil sem, da kaj dolgo ne bom zdržal, a temu ni bilo tako, vozila sva približno v istem ritmu, od 0.5 - 1,5 sekunde je vozil za mano. Sledi še eno darilce, Sandi nekaj krogov pred ciljem odstopi, nato pa še Borak v boks verjetno zaradi poškodb. 5. mesto! Začnem kalkulirati in ugotovim da mi bo šlo težko z gorivom, močno zmanjšam engine boost, vendar še zmeraj držim neko razliko... Ko mislim da sta do konca se dva kroga mi napiše ONE LAP TO GO. Počim od veselja, zvišam engine boost do konca in se odlepim od Trošta na varno razdaljo!

ODLIČNO 5. mesto, sploh po tem kar je kazalo na začetku!!! Z Bedenikom tudi odličen timski dosežek [champ] [champ] [champ]

Link to post
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Q: Katastrofa, avto ni bil tak kot v practice, prsežem :D, komaj sem se prebil v drugi del, potem malo boljše v drugem delu, ampak se mi je skozi zdelo da mam 20 hp manj kot na practice. Misteriozno :D. Vsled vsega zadovoljen s p4.

R: Spet odličen štart, a glej ga zlomka, drugi mclaren noče ubogati, me žal zadane in zbije, totalni kaos nastane zaradi tega. Sem zadnji, morala na dnu :D. Morala je boljša ko vidim Vodičarja v še bolj brezupnem položaju, bogi revež brez zadnjega krilca. Res ne vem kaj ste delali, ma če bi blo to zares bi blo danes 20 DNF-jev. :D Nit ne mislim trobit spet enega in istega. No potem nekako nadlajujem, pridobijam mesta, na sredni mi kaže že v redu za 5 mesto (dobre borbe z Mrharjem), ampak sem kar poškodovan še iz lap1, potem še neumnost v zid in izgubim enih 12 sec, kar sem vedel da bo ključno na koncu. Postanek 2 tudi brez težav, Mrharju potem še motor crkne, Borak tudi neki probelmi, Nose ravno pred mano iz boksov, a sem preveč betežen da bi ga lahko prehitel, pa tudi vozil je odlično, bravo. Škoda za incident z Dubaričem, vse to me je danes stalo gotovih stopničk, zato nikakor ne morem biti zadovoljen, a sem uspel rešiti vsaj nekaj, mogoče ključnih 8 točk. Tudi take dirke se zgodijo, škoda za Vodičarja in vse ki so na..li v prvem krogu. Čestitke Glavaču za srečo in dobro predstavo ter Vedranu in Luki za stopničke. Well done.

Glede moda: Se opravičujem, ampak testiral sem mnogo, z večimi avtomobili, na večih progah v offline načinu in je delovalo enako kot prejšnji mod. Ne vem, mogoče je bila težava, če so bile nas serverju večje teskture, sam ne vem no, bi prosil vse sodelujoče da se zberemo NASLEDNJI PONEDELJEK V SILVERSTONU V POLNEM ŠTEVILU, da vidimo kaj je na tem (mogoče je bila tudi ta kretenska Valencia kriva). Prosim pomagajte mi :), bi blo fajn da nas pride vsaj 15 in bi testirali, sicer bomo pooiskali ustrezne rešitve. Med tem časom vsi naložite NORMALRES verzijo moda (in HIGHRES bomo tudi probali vsi, ker je originalno tako, mogoče je tukaj težava) in bomo videli kako naprej. Prosim vas za vašo pomoč, več ko tolko sam ne morem.

Hvala Damirju za super server, mislim da je vse delovalo brez težav kar se lagga in tega tiče. Slava mu :)

Trolamo jutri dalje :), lahko noč

Link to post

Q: Solidno 6. mesto, čeprav sem imel že v drugem poskusu -0,4 pa žal Šmanjša napaka v zadnjem sektorju....P3 oz P4 je blo dosegljivo... Vseeno sem bil zadovoljen glede na trening, ki sem ga oddelal...

R: Štart dokaj povprečen, potem pa z malo sreče prilezem na P6...ampak kaj hitro sem ugotovil, da sem z izbiro gum vsekal hudo mimo....Pri soft gumah so po 7. krogu zadnje gume povsem odpovedale, tako, da sem se zavrtel...nato v bokse po hard...tempo več al manj slab....nato še napaka, odletelo sprednje krilce, + stop end go penalty + v boksih mi ne menjalo prednjega krilca = ESC....

Glede na čas, ki sem ga imel na voljo za trening, vse skupaj tako ali tako pričakovano... Bo potrebno pošteno zavihati rokave in končno odpeljati dirko tako kot treba... konec heca! :)

Moram pa reči, da mi ni nič štekalo in mi je celo boljše delalo kot pri prejšnji verziji moda...in to dosti boljše...naloženo pa imam Normalres verzijo...

Link to post

sem se malo pomiril od vceraj :) Se dobro, da je slo tudi trostu malo slabse, da me ni prehitel v skupnem :) Je pa sedaj ratalo precej izenaceno :)

Kar se tice moda.. Verjetno smo imeli probleme tisti, ki smo uporabljali hires paket.. Bomo se zmenili en dan pa, da sprobamo zadevo in potem vidimo kako pa kaj...

Cestitke glavacu za prvo zmago, vedranu in lukatu za stopnicke in vsem, ki ste koncali ;)

Link to post

Jaz sem imel normalres pa mi je zelo štekalo potem od Q naprej... V practice nas je bilo le okoli 10 sem imel vedno nad 200fps, tukaj pa na začetku Q okoli 40fps... Sem vmes še quital in dal moj avto na HIGH, ostale na MED, pa mislim da v FPS ni bilo nobene razlike. Če bi štartal zadaj, ne vem kako bi vozil prve par krogov. Kasneje, ko se folk razkropi po progi pa spet vse lepo z 200fps in več. Res pa je da je moj proc start 5let... :P

Link to post

odvisno kolk je visible cars, nikarte dajat nad 10 :D........Sam se mi zdi da ni mod kriv, ampak proga, ker je čudno narejena, bom še testiral offline, ampak se mi zdi da sem mel tudi sam najslabše tole Valencio.....skoraj siguren sem da je s progo nekaj.......ker je mela par čudnih for vmes, ko sem sem še sam letel 20m v zrak lol, še slabše kot nevidni zidovi hahaha :D. Po moje ni mod kriv. :)

Link to post

Jaz ne vem če imam nad 10. :D Tiste okol tebe zmeraj kaže, tako da ni problem da ne bi kakega videl. :).......Jaz mam lih tolk v offline kot včeraj, pa sem dal da jih je 32 nasprotnikov.....to nekaj proga jebe :), mam pa na full vse in 12 visible in je lih tako 50fps kot včeraj na štartu, ampak mam res ekstremna glajenja pa to.......na drugih progah bi moglo biti dosti bolše, oziroma vse je enako kot s prejšnjim modom, tudi če bi ga dali na to Valencio bi blo verjetno isto fps!...mogoče pa se tudi motim.....mal povejte nasavitve tisti ki vam je v redu delalo in nimate ravno super duper kompov.

Uredil - sennas
Link to post

Najbolj vpliva kako glajenje robov, tako da to zmanjšajte v grafičnih nastavitvah, shadows tudi niso nedolžne :).....Pa imejte poštimane kompe kar se tiče gonilnikov grafične in vsega......Je pa mogoče res da je kaki fps manj kot prej, očitno odvisno od konfiguracije do konfiguracije...

Link to post

Nevem, zakaj imate eni visible vehicles na 15 in več. Jaz imam recimo 9, več ne rabim. Še v gužvi sem varno prišel skozi, saj sem videl samo tiste okrog sebe in ne tistih ki so 10km daleč. Meni dosti pomaga pri fpsjih. 15 avtov proti 10 avtov, to je že ena tretjina nepotrebnih avtov. Poskusite.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...