Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Nevem kaj naj rečem. Enostavno sem za*ebu vse skupaj. Lahko se vsem samo OPRAVIČIM! Trošt in Kralj sta mi nekako zgodaj bremzala, jaz pa tudi pozno in sem ga trofu.. Potem pa sma si bila še nekaj v napoto z Bračičem.. Se opravičujem. :oops: Penzija kliče.

Link to post

1. WTF je blo to na štartu?

2. Več kot očitno je, da je sprememba moda zadevo sicer polepšala vendar sedaj močno trpi učinkovitost.. Očitno je pri 15+ avtomobilih zelo težko imeti gladko sliko. Tudi pri meni so fpsji padli na okoli 50 v prviih ovinkih..

3. Dirka za pozabo.. Zgubim mesta na štartu zaradi zmede v prvem ovinku.. Čez nekaj ovinkov se tik pred mano zavrti bračič, kateremu se nisem mogel izognili in nato samo čakam, kdo mi bo na polno priletel v rit. Nisem čakal dolgo na nejca, ki mi je zbil zadnje krilce in zavil volan :D

Nato se še nekaj krogov trudim z krogom in pol zaostanka, pol sm se pa malo naveličal..

Uglavnem kr neki..

Link to post

Hahaha res sori Vodicar! imel sem 25 fpsjev tko je stekalo pr startu da kar ni res , enostavno nism vaju vidu pol je pa sam pokalo, tole bo treba porihtat pa mal potestirat tale nove skine .... K pride do mene ena formula 50 fpsjev kuj pade

Link to post

Kvalifikacije so bile še kar v redu.

Dirka: Štart kot ponavadi počasi ker je preveč dogajanja pred mano :D Po štartu me nekdo obrne in razbije obeso, kar se je poznalo potem tudi pri vožnji.

Prišlo je do incidenta s Troštom (oprosti trošt oba sva vzela isto linijo za umikanje), to je pa tudi vse z dirke.

Grafično je pa res neka težava, za katero pa sigurno ni server težava.

Link to post

1. ŽE pred dirko (ko ti odšteva sekunde tam v Meniju pri RACE) me je na RACE vrglo šele 16 sekund pred začetkom ! WTF? ??

2. Ves čas je ŠTEKALO da ni blo za nikamor... 1. krog ste se vsi ko lego kocke furali, krilca so letela nisem vedel sploh kam naj zapeljem...

3. Kako je tole možno (naj mi prosim en razloži, sam nisem našel odgovora) :

v 10. ali 11. krogu sem šel čez most v desni ovinek pred ravnino... Lepo zavijem mimo tiste stene na desni na mostu... Peljem se po ravnini in ko je treba zaviti rahlo v levo opazim da dirkalnik NE zavija tako kot je treba. Sem pa ostal brez prednjega krilca !! WTF ??? Kako je to možno !?

Skratka katastrofa, nekaj bo treba NUJNO spremenit...

Če sem kakšen incident naredil se pa ISKRENO opravičujem, ker mi je tak štekalo kot mi še ni nikoli... Komp mam star pol leta in sem mel 1. odkar ga imam zgolj 35 FPS-jev !!

[wall] [wall] [wall]

Link to post

Q 2.

R štartam ob pravem času ampak se vse vrti v prazno in padem do 6. mesta. Na mojo srečo pred mano kamikaze naredijo prostor zame in pridem do T2 na 1. mesto.

Nato v enem od ovinkov borba z williamsom, ki kasneje naredi napako. Od polovice naprej le še vozim uizi saj je prednost pred vsemi 20+sec. Bravo Vedran za comeback. Če bi ušel crashu v T1 mislim da bi bilo zanimivo.. :)

Link to post

Men osebno je steknl samo v prvem ovinku potem sem imel skozi cez 100 fps-jev.

Sem pa zalosten ker, ker je sla masina pa sem mel na 6 nekaj odlicnih dvobojev z Trostom na koncu bi prilezel do petega mesta ampak ni srece. :(

Link to post

Nevem kaj naj rečem. Enostavno sem za*ebu vse skupaj. Lahko se vsem samo OPRAVIČIM! Trošt in Kralj sta mi nekako zgodaj bremzala, jaz pa tudi pozno in sem ga trofu.. Potem pa sma si bila še nekaj v napoto z Bračičem.. Se opravičujem. :oops: Penzija kliče.

Eh, ni neke panike. Js sm bil na levi, ti desno in si res ever so slightly preseku moji desni gumi pot...js ga nism več uhvatio, še Senna ga ne bi. :D Tam mi je pa cel avto začelo čudno vlečt, je bil pa tk konec.

Link to post

Q: Zelo zadovoljen, glede na trening. ( Zahvala T. za setup)

Dirka: Prve tri kroge sem se smejal, kako je sekalo ( ne štekalo, z servejem in igro ni blo težav), potem sem nagonsko po tabeli iskal Vodičara in Trosta, in ker sem ju "nenavadno" dolgo iskal [buzara] sem T1 pozabil bremzat. Nadalje z Adrijem malo plesa, potem pa ene 60% dirke ostra borba z Borakom, tako da mi je prav kapljalo. ( še dobro da sem mel bidon z vodo pripravljen). Po pravočanem drugem postanku pa z povprečno 10s prednosti kruzal na 3. mestu in se obremenjeval le s tem če sem dal pivo v hladilnik.

PS: spet stopničke, stopničke, zdaj pa pivo in borovničke.... [dance][owje]

Link to post

Na practioce kad sam vidio kako Janko leti mislio nista od pola za mene ali Janko nije uspio ponoviti dobar lap u q.

qualif 1: dobar lap i 1

Qualf: 2: opet pole za mene, u prvom stintu mislim da se Borak okrenuo i onda taj lap mi je bio unisten,pravim gresku i ESC,krecem u novi lap ali nemam vremena ali uspijevam u zadnje 2 sec udji u hot lap i pod pritiskom pravim najbrzi krug.

Race: Trost opet kao raketa starta ali uspijem ga zatvroriti do turn 1 i ja srecan :D ali ne dugo jer odjednom dobijem jak udarac,jaooooj,vidim Trost me zabil hahaa,padnem na 14 ili 15 mjesto onda gasaa i lov za vodecima,prije prvog pita uspijem doci do top 4,onda bobre sa Benedikom i Kunicem (mislim da su oni) i uspijem doci do pos 2 ali je vec bilo kasno za Janka koje je otisao preko 20 sec ispred mene,na kraju dirke sam stizao Janka ali razlika je bila velika,Cestitke Janku na zmago i odlicnoj voznji,za mene odlicno 2 mjesto,steta za Trosta i Vodicara koji nisi umali srece veceras.

Inace u moj raceroom je bilo preko 40 stepeni (kao da vozim real race) i stvarno je bilo tesko voziti po velikoj vrucini.

Cestitke svim koji su koncali dirku.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...