Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

Po razmisleku sem se odločil, da ne podprem ukinjanja, ker je vožnja s standard paketom in obrabljenimi gumami precej težja, kar bo po mojem mnenju še povečalo razlike med dirkači. Lahko pa da se motim in se bo še bolj premešal vrstni red med dirkači..

Link to post
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Jaz se ne strinjam z ukinitvijo, ker tudi na High že drsi, pa še problem na Standard je da so krilca omejena in ko bodo proge bolj zavite bo voznost zelo slaba. In se tudi strinjam z Vodičarjem glede razlik, ki bodo še večje.

Link to post

V Monacu je bilo ocitno, da se bo uporabil high downforce vendar v primeru kanade je pa ze tko tko...po eni strani je bolj standard, zaradi dolge ravnine po drugi strani pa high zaradi pocasnih ovinkov. V tem primeru je odlocitev ze tezja zato mislim, da je bolje, da se doloci kateri downforce, da se clovek potem lahko osredotoci na setup ne pa se na to kateri downforce uporabit. Ne vem ce imajo to moznost v realnem zivljenju.

Link to post

Jaz se tudi ne strinjam s tem, da se ukine High downforce. Namreč, kot se je že povedalo, razlike bodo prehude. Žrtev tega sem bil jaz na testiranju v Jerezu, ko ste vi vozili na High, jaz pa na Standard, ste me na dirki prehitevali kot za stavo (ko so se mi obrabile gume) ...

Link to post

Kako naštimam to telemetrijo na ekran kot jo imaš ti sennas, in kdaj bo proga Montreal update?

P.S. ...tudi vi postavljate boljše čase z dvema piroma v riti? ...sam prašam ker men to noro ratuje [dance] [dance] pa me mal skrbi, da bom kronik ratal zarad F1 [Jel2] [Jel2] [Jel2]

Link to post

Če hočmo večjo izenačenost mormo omejit testiranja, ker eni ste u nulo nadudlani progo in setupe. Tisti, ki nimamo ravno 20 ur na tedn ćasa za dudlanje proge ne mormo konkurirat razn, če si Vodičar.

Link to post

Lejte mod je tak k je Vodicar G. je dokazal vse mozno premagu nas je tut na standart ,tako ,da sem tut jest proti .Če pa ze hocjo nekateri furat drugace pa si vzemi STANDART ,LOW, SUPER LOW itd.........,moje mislenje .Se mal pa boste k FIA vsako dirko mal novih sprememb. [opa]

Uredil - mrhar
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...