Skoči na vsebino

Karting SloRacing - Raceland Krško [2008]


JeZn

Recommended Posts

  • Odgovori 212
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Torej, denar lahko nakažete na moj račun, takole:

Jure Zupan, Gradnikove brig.27, 5000 Nova Gorica

ŠT. RAČ: NLB 02241 1476101376

NAMEN: Karting-zaporedna št. prijave

Cena nakazila: 28€

možna je tudi osebna izročitev nekje na relaciji: Travnik-Idrija-Ljubljana :) in pa Nova Gorica-Ajdovščina-Idrija :)

Za vse info sem dosegljiv na 041 263 387

Prijavljen in plačano (tisti ki so plačali so označeni z modro)

1.) mAxL

2.) McBajs

3.) Volarič

4.) Bačnar

5.) Killer_B

6.) JeZn

7.) Speedboy

8.) Ale

9.) denzy

10.) Žare

11.) play

12.) B_U_R_I

13.) N. Štrovs

14.) J. Štrovs

15.) Joco

16.) Goran Obid

17.) Damjan Jeram

18.) KruhM

19.) Uroš

20.) Gal

21.) igi

22.) PEK

23.) Ma!

24.) Igor Sever

Link to post
jst sem z nove gorice! ti mi samo zrihtaj plac za na dirko, pa bo cool!

btw, si je že kdo premislil iti?

Poglej gor na seznam, tisti ki so z modro pobarvani so že plačali in oni so prijavljeni 100%. Ostali še ne. Torej spremljaj seznam do 27.4. pol boš vedel kako in kaj.

Drugače pa lahko še vedno prideš na Raceland, na piknik :)

Link to post

Lepo pozdravljeni,

zasledil sem, da boste imeli podobno dirko in piknik kot mi, lahko bi se dogovorili za skupen datum, no bolj da bi se vi pridružili nam, da nas bi bilo več in bi bilo še bolj zanimivo.

organizator naj me kontaktira na MSN: omahen.simon@gmail.com če ste seveda interesenti.

Več na: http://ferrariforum.si/karting-piknik/

Mi sicer pobiramo 35 in ne 34€, ker bomo zastonj ponudili še nekaj pijače in potem kres na vikendu in nadaljevanje piknika, kar je brezplačno...

Link to post

Če to reče Denzy k je Ferrari&Kimi fan, pol iz te moke ne bo kruha :lol:

Res da smo očitno dražji, ker vi imate za en euro več še pijačo; ampak jst ne bi mešal. Kdor hoče, nej pa gre na dva meetinga ;)

To je moje mnenje, nej se pa še ostali odločijo...

Link to post
Če to reče Denzy k je Ferrari&Kimi fan, pol iz te moke ne bo kruha :lol:

Res da smo očitno dražji, ker vi imate za en euro več še pijačo; ampak jst ne bi mešal. Kdor hoče, nej pa gre na dva meetinga ;)

To je moje mnenje, nej se pa še ostali odločijo...

No to ni mišljeno, da bi tekmoval samo tisti, ki navijamo za Ferrari, Kimija ali Masso, ampak vsi. To da ste dražji al pa ne, no mi mamo pijačo, after piknik in kres samo to nič ne pomeni, če bi želeli biti sami.

Iz lastnih izkušenj vem, da več kot nas je bolje je. Jaz sem večkrat na dirkališču in recimo včeraj je prišla skupina 12 in so dirkal, je blo dosti manj zanimivo kot pa bo to. Če kdo od vas pride med prve tri, pa imamo mi še sponzorja, ki bo dal nagrade. Še celo Miran Ališič naj bi prišel na finalno dirko...

Uglavnem lepo vabljeni, če se nam pridružite moramo vedet kolko nas bo, zaradi ure in pijače, drugače lepo se imejte in veliko zmag!

Link to post

Kaj pa vem...imate kar nekaj lepih razlogov zaradi katerih bi priĹĄli. Je pa res, da se mi na slo-racing ĹĄe ne poznamo dobro (vsaj nekateri) in bi bilo dobro, da imamo prvi piknik samo Älani slo-racinga v nadaljne pa komot zdruĹžimo moÄi.

Link to post

Se strinjam z Killerjem...

Gre le za prvo druženje SLOWTCC lige, če jih bo v prihodnje še več lahko komot združimo moči. Pa udarimo en ekipni endurance :)

Če kdo od vas pride med prve tri, pa imamo mi še sponzorja, ki bo dal nagrade. Še celo Miran Ališič naj bi prišel na finalno dirko...

Da se pa še jst malo pohvalim da potekajo pogovori in na zelo dobri poti smo, da nas obiščejo Renault Megane R26, Clio R27 pa možno tudi dirkalna izvedba Clio Cup, ki za enkrat drži rekord med avtomobili na tem dirkališču. Vsaj tako se mi zdi.

http://www.avto-magazin.si/novice/dirkaski_test_pokalni_renault_clio_video-10076.aspx

Link to post

Men je disk crknu :) nimam ne ĹĄpila, ne certifikatov za klik. NakaĹžem konec druzga tedna, RACE07 pa upam, da zrihtam dans. Sploh bo pa jeba ker sem na visti. jao

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...