Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Šeruga nekaj mi ni jasno. Tebi je padel volan dol, ko te je zavrtelo in se ti je iztaknil kabel za pedale. Imam prav? Ker čudi me predvsem to, da si lahko potem še kakšnih 10s peljal po ravnini (pritiskal na gas in zavijal!!!) in nato si kar naenkrat zabremzal. Kako je to možno? Mogoče sem te narobe razumel, ampak mi res ni jasno!

Link to post

kabel se je iztaknil par metrov po tem ko sem se zavrtel in sem volan dal nazaj gor.. Ker je očitno, ko sem volan dol cuknil, bil že čisto narahlo gor in je ven padel. Zato sem se odločil, da bom drugič uporabil malo drugačne metode pritrjevanja.

Link to post

Šeruga, tvoje obnašanje na forumu in na dirkah (pustimo Petrolijo ob strani) postaja nesprejemljivo. Začni se obnašat normalno, to je res zdaj ZADNJE OPOZORILO pred hujšo kaznijo. Tvojo dirko v Bahrajnu bomo sodniki podrobno spremljali in vsake neumnosti bodo kaznovane.

  • Upvote 2
Link to post

Ok fantje, pomirite se malo :wink: Šeruga, če je bilo res tako, potem vzamem nazaj, kar sem rekel čez tebe. Je pa dejstvo, da si velikokrat vpleten v nekakšne incidente.. V bodoče nam dokaži nasprotno in vse bo vredu :wink:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

To tudi bom.. Tukaj me je pač zavrtelo med borbo za pozicijo in potem še tale nesrečen kabel.. drugače nebi bilo tega prepiranja tu in nepotrebnega smetanja teme(očitno bo treba temo za prepiranje odpret [krniki]) in se tudi jaz opravičujem vsem za izpade (ampak ko eno stvar napišeš 3x pa ostali še vedno svoje govorijo, te mi pa res prekipi).

Link to post

Moje obnašanje na forumu je takšno, kakršno mate vi do mene.. Pa zaenkrat smo v državi, kjer lahko človek pove to kar misli, ali? To za forume ne velja?

1. Si malo narobe napisal... ne smeš glih zinit vsega kar misliš razen če imaš denar da jezikanje plačaš... hehe...v taki državi smo.

2. Mene sicer ni blo zraven ker me je nekaj net je****, samo vem pa da tud v WTCC-u ni blo dober teb na dohvatu vozit...

3. Gor nekje si napisal da ti za razliko od naš dirkaš, mi pa zijazimo en za drugim.... hmmm.. no ja sej tud destruction derby je nekakšna dirka [krniki]

Pa no hard feeling :)

Link to post

Glej, jaz lahko grem in tebi dam pri vsakem postu minus, po možnosti povem prijateljem naj se registrirajo in dajo pri vsakem tvoje postu minus in boš ti tudi mel -20 .. in ne, z tem ne grozim, da bom to naredil, ampak samo pravim, kako gledam na te minuse jaz.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...