Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mah.. nevem kaj eni ustvarjate na startu..pa drugič izberite mod, ne to s****.

Video Long Beach

Video Kyalami:

Posted Images

"F:\Igre\Formula Armaroli\rFactor.exe" +fullproc

tko naj zgleda target za bližnjico za rfactor. Se pravi,.. samo na koncu napises +fullproc

ne pozabi na presledek.

Link to post

Res ena najbolj zanimivih dirk zame doslej, z polno prehitevanja. Res super!!

QUALI: Super krog, sicer sem bil v zadnjem poskusu še nekoliko hitrejši vendar mi je v s3 zdrsnilo stopalo z bremze icon_joj.gif. Drugče pa res neverjentno izenačeni vsi.

DIRKA: Start mi je dobro uspel in pridobil mesto ali dve ce se nemotim. No nato me kmalu prehiti Trošt, v naslednjem krogu pa napaka v šikani in padel na 9 mesto. No potem sem se počasi začel prebijati naprej. Pri tem smo imeli lep troboj z Novakom in Resmanom, nato vmeš že z Rihtarjem no nato so pa že sledile res krasne borbe z Troštom, Glavačem, kjer sta se nato še pridružila Šošter in Janovljak.icon_eek.gif Vozil na drugem mestu za Glavačem, ko sem odšel v boks in nwm zakaj čakal 13 sekund. Ustavil sem se pravilno tako, da je očitno tu še neka druga finta.wacko.gif No prišel sem na 4 mesto približno 5 sekund za šošterjem, kjer sem tudi končal dirko.

Škoda za težavo na štartu teammate-a, ki bi pomoje še popestril boje v ospredju.

Čestitke Glavaču in ostalim, ki ste končali dirkoicon_ok.gif

Link to post

Q: PB, čeprav s časom nisem bil zadovoljen sploh ker sem v zadnjem poizkusu izgubil 0,3s v prvem sektorju.. 1. mesto je bilo mogoče, ampak glede na to, da mi ta monza res ni nikoli dišala, sem bil s 3. mestom zadovoljen.

R: Štart.. Katastrofa.. 1.krog? Še večja.. uglavnem padel sem čisto na zadnje mesto, med prebijanjem naprej sem se še enkrat zapletel v gužvo (ascari) ter naš mojster Mitja me je še enkrat dodatno zavrtel v vhodu na ciljno ravnino. Na koncu je bilo 5 mesto glede na vse kar se mi je pripetilo tekom dirke vsekakor dober rezultat. Čestitke vsem na stopničkah. Benneton se bo sigurno maščeval naslendjo dirko, da se spet povzpne na oder za zmagovalce!

Link to post

Jaz sem imel tudi veliko težav in ta ukaz fullproc mi je precej pomagal. Če maš core2duo oz. 64 bitne windowse bi ti to mogl pomagat. Js mam poleg +fullproc še ukaz +highprio, ki rfactorju dodeli višjo prioriteto za delovoanje.

Sepravi target pri moji bližnjici izgleda:

"C:\Program Files (x86)\rFactor\rFactor.exe" +fullproc +highprio

LP

Link to post

Hvala ti matic, bom zrihtal, upam, da bo na naslednji dirki že kaj boljše. Sem tako v long beachu, estorilu in monzi bil pri vrhu s časi(okol 5mesta), pa mi ni uspelo izvleči niti ene same točke. [buzara]

Treba naredit neke rezultate za samozavest

Link to post

Jaz sploh ne uporablam antivirusnega, ker itq samo probleme delajo. Če pa kdaj kšn virus najde pa vedno javi, da ga ne more odstranit tko da brez veze.

Ja sej, jest ga imam zgolj zato gor, da vidim če ga lohk shekam :) uporaben pa itaq ni ...

Drugače pa Andrej ... tvoj setup katerega si poslal včeraj tik pred dirko ... mi je dal krila ... 3 sek. sem bil hitrejši na krog :wink:

Link to post

Še moj opis dogodkov....

Q: Uspel mi je izjemen zadnji krog, fenomenalen prvi sektor kjre sem dobil proti Glavaču 2 desetinki in potem sem to uspel zadržati (čeprav sem šel v Ascariju po zunanji strani, a nisem pridobil skoraj nič, ker je pot daljša). Izjemno zadovoljen s polom. Hvala Mrharju za setup, ki sem ga nekoliko prikrojil in mi je zelo ustrezal.

post-419-0-67338000-1296729681_thumb.jpg

R: Ne najboljši štart, Glavač in Metelko me prehitita, a Metelka pred Ascarijem prehitim nazaj (eden izmed epskih dvobojev), potem pa v lov za Glavačem, s katerim sva se borila pol dirke kolo ob kolesu. Potem rahle težave, zato sem se odločil da grem prej v boks, kar se je izkazalo za dobro taktično odločitev, saj sem po postanku Glavača prišel tik pred njega. Zopet sva se borila kot leva, a sem moral športno priznati premoč ;)

Odlična dirka, živce parajoči (hehe) dvoboji in troboji...

post-419-0-11715000-1296729686_thumb.jpg

Hvala vsem za dobro udeležbo.

REZULTATI MONZA!

Malo sem se igral s frapsom in nastal je še video mojega najhitrejšega kroga na dirki (1:30:032, 4. najhitrejši čas) (s kabinskega pogleda, unedited)

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...