Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Meni je tukaj samoumevno NE prehitevat ker se preprosto ne da, če se bo kdo slučajno lotil se bo samo zapiču u ovinek in povzročil zamašek :!: Jest sm kr za prepoved prehitevanja tukaj, kar pa spet ne pomeni da lahko tisti spredaj ovira promet...

Link to post

Js sem tudi vsekakor za, kr Äe gre kak pogumneĹž prehitevat se lahko zgodi da zaĹĄteka progo na izhodu k je ozko. Pa mimogrede: roÄna ne prime kot je treba (razen bmwjem :)), tako da se ne bi naĹĄu junak pa se relistiÄno odpravu prehitevat :D

Link to post
Js sem tudi vsekakor za, kr če gre kak pogumnež prehitevat se lahko zgodi da zašteka progo na izhodu k je ozko. Pa mimogrede: ročna ne prime kot je treba (razen bmwjem :)), tako da se ne bi našu junak pa se relistično odpravu prehitevat :D

Pismu jst ne morem obljubit da ne bom probu če bo kšn tm grozno počasi prpelu pred mano :D:D

Link to post
Pismu jst ne morem obljubit da ne bom probu Äe bo kĹĄn tm grozno poÄasi prpelu pred mano :D:D

Ja Äe bo prepoved prehitevanja se boĹĄ paÄ tut ti mogu grozno poÄasi prpelat, ker Äe ne, veĹĄ kaj sledi :twisted:

DrugaÄ sem pa jaz tut za prepoved prehitevanja na delu proge kot je napisu Ma!

Link to post
Kje se pa prijaviĹĄ za kvalifikacije? :oops:

"When the doors open (We'll announce the date as soon as possible)..." - ni ĹĄe odprto. Ko pa bo, mislim da bo to vse v igri, v multiplayer al options za najdet to stvar ;)

Link to post

Jao.. kolk mi narobe hod tale dirka,... bi sel 2.4hrs nords v kateri bo furu Sean Edwards!! reallife FIA GT dirkaÄ... Joj Mark ... a mors bit tok hitr? :P

Link to post

bos prijavu engine failure? :P

ja, kot sm Ĺže na zaÄetku sezone reku.. vsaka toÄka ĹĄteje...

in vsaka izgubljena pika se ti na konu ĹĄe kako pozna in obrestuje ..

ampak...js ĹĄe vedno upam da se bom odrezal dobro, Äeprav.. 2x zmaga mislim da je praktiÄno nemogoÄe doseÄi v takem "fieldu", ti, mejaka, tuĹĄar, pa ndesign, se kak berlic kar se spomnim mi znate kar lepo "nagajat" in bit ĹĄiroki v tej ozki progi... in se "vmeĹĄat" v konÄni rezultat prvenstva, Äeprav po drugi strani upam da ne bodo (razn tebe) preveÄ ĹĄiroki

no...

let the best one win ;)

GL dans :mrgreen:

ps: ppl ne pozabit, pred hairpinom se ne prehiteva!

Link to post

Dobro jutro :D Očitno ni nobenga zanimalo vreme na današnji dirki :P Očitno ste bli prepričani, da bo sonce...in kako bo? :D...

Dirka bo potekala v suhih razmerah - DRY

Link to post
Jest bi dal zanalaĹĄÄ deĹž:) Da bi Ma! popuĹĄil ali paÄ ne:)

hvala ti. kako si ti dober!

vidim da ĹĄe kar ne moreĹĄ iz koĹže & da ti ne paĹĄe da sem hitrejĹĄi od tebe

mislim pa, oz sem prepriÄan, da bi "popuĹĄil" prej kdo drug (pa ne mislim zdj na Janka) kot pa js v deĹžnih razmerah na tej ozki progi...

Link to post

Sploh ni to, da mi nepaĹĄe, da si hitrejĹĄi :wink: Sam bedno mi je k eni res naĹžigate k veste kako bo vreme, zato komaj Äakam naslednjo leto ko bo changable... Sicer pa lahko ti danes ĹĄe prvak postaneĹĄ :twisted:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...