Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

ima Ĺže kdo kake setupe, da bi lahko malo primerjal z default setupi in pravimi setupi za doloÄeno dirko!

setup vsakega posameznika se razlikuje

tako tudi setup iz proge v progo (so doloÄene skupne smernice)

ni pa reÄeno, da ti bi setup nekoga od nas dejansko pasal, in bi z njim delal hitrejĹĄe kroge...

preberi si kak Älanek o setupih in poskusi sam kaj poÄarat... je pa to proces ki traja in traja...

in traja...

.... in traja

GL & HF

Link to post

....wau kero debato sm sprožu, kdor pelje pod 2min dobi za pivo :D lol, hehe drgač pa ne pravim da sm dober šofer, sm če veš kje iskat tiste 1s, oziroma tiste desetinke da dobiš dober krog skupaj pol se da tudi to a ne?mene najbolj jebejo šikane, vidim da mi časi tm nabolj nihajo, drgač pa probavam setup naredit za dirko ne za Q, tk da bi bilo realno da bi vozu med 2:01:800 in 2:02.300 med dirko trenutn mi ratuje glede na čase dons ki sem jih vozu, sm kurc ta setup neki spremenim morm še drugo pol spreminjat :( , dobr da mam živce za take stvari hehe :D

Link to post

Js jih nimam. Se raje bolj posvečam konstantni vožnji. Da delam čimmanj napak pa to. Tiste osnove mal popravim, temperature gum, brzine, ipd.

PB mam 2.01.7xx, sam bi se zihr naĹĄla ĹĄe kaka desetinka. Pa pelal sm to s kilami. Brez kil ĹĄe nism pelal sploh :)

Link to post

Nekam zelo tihi ste zadnje dni. Kaj je zanimanje za to sezono Ĺže uplahnilo? Pa ravno zdaj ko je najbolj napeta :D

Dejte mal napisat kakĹĄna se vam zdi proga, kje imate teĹžave in kakĹĄni so obÄutki za dirko.

Link to post

Ma proga je ze fajn, sam tale RACE07 me zivcira da bom popizdil... Spelal mislm da ene 20 krogov ampak le 3-4je so mel Äas. ostalo vse warning for cutting the track. Neumnosti kako mors pelat da ni CUT ... :evil:

Link to post

Se popolnoma strinjam...nič jasno,kakšenkrat sem ful "zajahal" šikano,pa mi ni nič pisalo, drugič pa čisto malo in mi je zbilo čas...kar nekaj. Na tej dirki bom vesel,če ne bom dobil stop&go...

Link to post

PEK: ti kr parkirej v boksih... da bo macau bol napet ;)

jao.. za sekanje je pa res mal Äudno.. nikol ne veÄ a boĹĄ fasal al ne.. :(

mah... pa ne bomo "nÄ" sekali pa bo :)

2:01.7 s kilami... i hope for better time in 2hours :D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...