Skoči na vsebino

P: Volani


play

Recommended Posts

  • Odgovori 285
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mah nakladate no, sm resno, sej vsak 2let str otrok ve, da če delaš sam bo 10x ceneje, jaz imam doma zase sedež za 90e nov, železje in diode me je pršlo 15e al celo 9e sej ne vem....,sreča ,da imam do

Prodam G27 16mesecev garancije, kot nov 230e 031-434-225 In tudi g25 še vedno na zalogi!

Torej?

Mah nakladate no, sm resno, sej vsak 2let str otrok ve, da če delaš sam bo 10x ceneje, jaz imam doma zase sedež za 90e nov, železje in diode me je pršlo 15e al celo 9e sej ne vem....,sreča ,da imam dobr švasaparat..

Pa je to važno ni ne, ker kdor je doma nekje v bloku itd itd, da nima koga ki mu uredi, si pač kupi, ne vem zakaj je potrebno odkrivat toplo vodo, druga reč pa je, pa NE mi zdej rečt da ni res, je domači tako lepo narejen? Ima domači sedež ,da ga sestaviš, pospraviš v kot, ne domači je ponavadi grši je pa močnejši, bolj narejen, kot ti paše...., narediš ga pač lepo po svoji meri, jaz sm skopiral dirkalno Integro, in narejen je v piko po njej.

Zakaj je pa nek hud hud simulator, 50, 60, 80k eur, sej ima le hidravlike za max 5,6k eur vse ostalo je pač znanje itd...

Pa ne me zdej brat, da zagovarjam Playseat-e ,ker prodajam to reč, je pa res da, če kupiš najcenejšega za 350e ima vredu sedež, dizajn je lepši kot domač.....imaš folk (žal nism med njimi, pa meni je vseen), ki ima doma hudo lepo dnevno soboto, LCD TV za 1k, 2k eur, pol pa a bo ta folk mel doma domač sšvasan sim, hehe....tko to je...

Tudi sam Playseat se prodaja zunaj, ne v SLO, odlično, pač folku je poceni, če ima 3k,4k plače, nam ni, če maš 600e plače, ti ni to železje poceni, pa tudi vsi mi smo tako narejeni, če sami nekaj naredimo bolje cenimi, bolj funkcionalno nardimo...

Pa lepo bi prosu vse skup, če pišete o vsem tem, dejte pod temo Hardware & Software , jaz resno nism kriv, da se zapičte v neko železje za 1k eur, pol pa študirate, da je vredno 20e, to itk vemo vsi, pa tudi vsi vemo,da se v SLO ne bo mnde najdla budala, da bo kopila za 1ke železja..

Hvala vsem no

  • Upvote 8
Link to post

Fanatec Porsche 911 Carrera Wheel

24 mesečna garancija

Cena 165eur

http://playgame.biz/product_info.php?products_id=2773

High performace wheel with 6 speed shifter and clutch.

Content:

Force Feedback racing wheel

Pedals with clutch

6+1 speed shifter

Recommended accessories (can be purchased optional) :

Clubsport Table Clamp

Clubsport Shifter paddles

Clubsport Shifter paddles CARBON

Steel plate for Standard pedals

Porsche wheel Shifter set (to add sequential shifter)

RennSport Wheel Stand

Compatibility:

PC: All racing games which support Force Feedback racing wheels

PlayStation 3: All racing games which support Force feedback wheels.

GT5, F1 2010, TDU2, WRC and many other new titles will be compatible!

Note: Not all games support the clutch and the 6+1 speed shifter

fanatec%20porsche%20911.jpg

Link to post

Tudi moj volan bo prav kmalu na prodaj in stopalke ali ne:

CSR volan še 23 mesece garancije cena bo približno 240EUR

Fanatec Clubsport Pedals 23m garancije cena 190EUR+KIT

Ali oboje skupaj: 410EUR

Povdarjam: lahko vzamem v račun G25,G27

Link to post

Čez 14 dni začnem izposojati CSR volan in CSR ELITE stopalke, običajna spletna cena za 5 dni 40EUR, za SLO-R člane 5 dni 25EUR

csr-volan-in-csr-stopalk.jpg

Družinski pica paket za SLO-R člane [champ]

Ste trije igralci v Lljubljani ali v drugem večjem kraju?

Bi radi imeli zaporedoma volan , vsak nekaj časa?

Takole: V primeru da ste trije kandidati v enem kraju ali bližini ali da se lahko dobite, je slednje ceneje

-poštnine ni oz 2x manj

-cena namesto 15dni izposoje polna cena 90EUR za SLO-R običajna 75EURr NOVA CENA 65EUR

-Trije igralci 15 dni 21.66EUR po igralcu

Link to post

Tistile gt3 CSR ma pa kar mamljivo ceno :) škoda, bom pa najprej osnovni fanatecov volan stestiral,kolk mi kej leži, poj gam pa mogoče "abrgrejdu" :)

Sej če jo pa tam preveč mučkal z dobavo izdelka, ni hudič, da bom storniral naročilo in se odločil za dotični volan :) baje bo trajala dobava 14 dni :S

Damjan ali ti to direkt prek fanateca naročuješ al majo kako drugo politiko? Oz. s kje to sploh pošiljajo? K men so neki omenjal, da je še en posrednik vmes!

Uredil - tauko
Link to post

baje bo trajala dobava 14 dni :S

Damjan ali ti to direkt prek fanateca naročuješ al majo kako drugo politiko? Oz. s kje to sploh pošiljajo? K men so neki omenjal, da je še en posrednik vmes!

Realno traja dva dni nakazilo,dva dni ali en dan oni porihtajo zadeve, tri dni dostava do mene, sicer pa sem že 1x zafrknil glede nakazila in je nato trajalo skor 14dni.Če je pa vikend vmes je pa prec dva ali tri dni več.

Jaz se menim z enim gospodom prek meila, ker jemljem na firmo.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...