Skoči na vsebino

P: Volani


play

Recommended Posts

De ptt ena smer 30e, nazaj nekje 30e, tako da ni šans da komu to nardim, itk pa bom dobil nove g27 na novo iz At, no vsaj upam, tam pa bom tedensko gor, tako da ne bo panike!

Kolikor imam jaz izkušnje v primeru okvare kriješ samo stroške pošiljanja v tujo državo. Nazaj ti pošljejo na lastne stroške(Vsaj tako je bilo pri meni vedno)...

sej tud cena 344e je ugodna za slo, samo ne dam čez 300 eur in pika :wink: Ga bom naroču nekje iz evrope, kjer pa je pod 300 eur. garancijo pa itak mislim da se da uveljavjati pri uradnem serviserju za slo.

Ko sem jaz kupil G27 sem dal 302.80€ z vključeno poštnino(10€)iz Pixmanie.de ...

Zakaj pa neb kupil rabljen g25 za 120e, je vse enako?

Čisto enako ni. G25 ima manj gumbov na volanu(pridejo zelo prav), mehkejši menjalnik, pedala so ista le da ima G27 možnost nastavitve bolj levo oz desno(zadaj imaš 3 luknje za pritrditev), G27 ima samo H menjalnik...

Link to post
  • Odgovori 285
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mah nakladate no, sm resno, sej vsak 2let str otrok ve, da če delaš sam bo 10x ceneje, jaz imam doma zase sedež za 90e nov, železje in diode me je pršlo 15e al celo 9e sej ne vem....,sreča ,da imam do

Prodam G27 16mesecev garancije, kot nov 230e 031-434-225 In tudi g25 še vedno na zalogi!

Torej?

Kolikor imam jaz izkušnje v primeru okvare kriješ samo stroške pošiljanja v tujo državo. Nazaj ti pošljejo na lastne stroške(Vsaj tako je bilo pri meni vedno)...

Ko sem jaz kupil G27 sem dal 302.80€ z vključeno poštnino(10€)iz Pixmanie.de ...

Čisto enako ni. G25 ima manj gumbov na volanu(pridejo zelo prav), mehkejši menjalnik, pedala so ista le da ima G27 možnost nastavitve bolj levo oz desno(zadaj imaš 3 luknje za pritrditev), G27 ima samo H menjalnik...

Odvisno od trgovine vrjemi

G25 je meni isti šmorn kot g27 ok razen tipk, za wtcc ligo kaj ti pomeni 200e več za volan, meni osebno nič!

Link to post

Kaj play a boš dobil g25 al si že prodal.

Drugače pa da si mal sposodim temo. Sam gledam cene G27 zdj že kakšen mesec in so po nemčiji in avstriji nekje podobne. Cene se sicer gibljejo. Na dober dan bi lahko trofu kakšnega za recimo nekje med 270€ (res redko) do 280€ (s poštnino), največkrat pa res okol 290€. Poštnina je od 20-30€. Manj ne gre, dražje pa načeloma tud ne. Ene dvakrat so me že zlo zasrbel prsti in sm biu samo en klik oddaljen od nakupa, pa sm se uspel mal pokontrolirat, ker se mi ne mudi tako, pa še cca 300€ je ogromno denarja.

Kam natančno pa hodiš v Avstrijo, če ni skrivnost? Na eni strani sem zasledu dokaj ugodno varianto za g27, pa bi te jz mogoče kar "ponucal", če bi šel slučajno v tisti smeri. Seveda bi se vse prej dogovorla (okol cene pa ostalo).

Drugače pa sem še vedno zainteresiran za g25, za katerga sva se pogovarjala. Si že kaj zvedel. Koliko si že rekel da je star? G27 pa je seveda vedno nekje med željami..

Aja, nudiš kaj garancije na RS3?

Link to post

play, mene pa zanima kdaj lahko dobim od fanateca carrero...ker me nekako daje nervoza se mi neda predolgo čakat nanj, zato v primeru da ta še nebo kmalu dobavljiva pri tebi naročim direktno prek fanatec.com ... lahko sporočiš čim prej!

Link to post

play, mene pa zanima kdaj lahko dobim od fanateca carrero...ker me nekako daje nervoza se mi neda predolgo čakat nanj, zato v primeru da ta še nebo kmalu dobavljiva pri tebi naročim direktno prek fanatec.com ... lahko sporočiš čim prej!

Dobr si vprašal , pa ti neznam točno rečt, lahko bo kmalu, lahko bo mesec ali več, ni vse od mene odvisno, ne morm vzet, ne mormo samo enga volana, če ne vrjemi ,da bi takoj, bi jih že imel, tudi mene močno zanimajo ti volani! [ok]

Link to post

sej razumem :) sm tm na njihovi strani piše:"The shipment of the goods generally follows without insurance and at the risk of the buyer."

kaj to pomen da če se kej fizično poškoduje med potjo do slovenije oni ne odgovarjajo za nastalo škodo? :/ to je edin kar me še brani da naročim :D

Link to post

mislim, da čakaš da ti nekdo od nas reče, JA, kupi ga! ali pa NE, počakaj in ga pejt osebno iskat v štacuno "XYZ"...

generally follows > ponavadi ni zavarovano...

tukj tud spada notr, da dejansko ne dobiš volana (če js prav razumem "med vrsticami") ker ga je pošta zgubila (kar se mi dandanes zdi absurdno, ker je vse kontrolirano)

sicer nisem šel dalje prebirat kdo ti prevzame pošilko oz jo dostavi, ker če je kak UPS ali Fedex mislim da so stvari že pri njih zavarovane, a vseeno preveri, da me ne boš potem linčal če se kaj zgodi...

lahko se pa greš na zihr pa še zavaruješ stvar... sicer ne vem kako boš to uredil ampak ok...

sem pa skor prepričan, da je volan v škatli, obdan tudi s stiroporom kot izolacija proti udarcem,

tako da, največ kar se ti lahko zgodi je, da boš dobil z kakšno lukno v škatli, pa še to se ponavad ne dogaja...

sm že naročil kar nekaj elektronike, nekaj volanov in knjig iz evrope in amerike, pa ni bilo nikol nobenih poškodb, tako na škatlah, kot na blagu, kaj šele v elektroniki...

če povzamem, če ne reskiraš, ne profitiraš....

aka. ali boš plačal 2x več, ali pa boš čakal da se ti uvozniki spomnijo zadevo dobavit, ...

its all up to you ;)

Link to post

ne ne sm se odloču,hočm ta volan, drugje k pri njih pa ga očitno tako ali tako nemorem naročit (še), samo ko sem to vidu mej mal prestrašl...sicer pa sm tut njim pisal včerej in so mi že odgovoril da je pošiljka zavarovana (ups)...tako kot si rekel...jst s tem še nimam izkušenj zato hvala za pomoč!

Link to post

Jaz sem se včeraj po dolgem času odločil spet sprobat iRacing z mojim starim G25, ki ga nisem uporabljal nekaj mesecev, odkar sem dobil GT3 RS V2 in sem bil prav malo šokiran. Ko sem dobil Fanateca, sem takoj opazil, da ima precej boljši force feedback, ampak ker sem se moral še privatidi na nov občutek, nisem hotel govoriti čez G25. No zdaj, ko sem se že popolnoma navadil na Fanateca in pozabil, kakšen je občutek pri G25, pa sem presenečen nad samim sabo. G25 sem namreč imel v spominu kot odličen volan, ki ima drugačen, ampak ne slabši force feedback. No včeraj pa sem "odkril", da je njegov force feedback v primerjavi s Fanatecom zelo, zelo umeten, skoraj igračkast. Sicer si ne upam komentirati Fanatec Carrere, ker uprablja drugačen mehanizem (zobniki namesto jermena), ampak GT3 RS V2 je po občutku v popolnoma drugem razredu kot G25.

Link to post
  • 3 weeks later...

Ej play tm na playgame piše da je nov g25 za 180€.

KAJ PA SPOD PIŠE,naročenih imamm 12kom žal jih ni za dobiti, če jih dobim bo ta cena!

Za mojega lahk uredim po želji garancijo do 3let!

Link to post

Volan Logitech Formula Driving Force GT, PS3

nov garancija itd

NA VOLJO!

Lastnosti:

Gumiran obroč

Programabilni gumbi

6-stopenjski menjalnik

Force Feedback tehnologija

Volan vrtljiv za realnih 900 stopinj (2,5 obrata)

USB priklop

Odličen design in kvaliteta izdelave...

Vsebina paketa:

Formula Driving Force GT

Pedala na stabilnem podstavku (plin, zavora)

A/C adapter

Navodila

Rok dobave 3 dni!

Cena 159.99eur

gt%20volan.png

link

http://playgame.biz/product_info.php?products_id=1121

031-434-225 Damjan

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...