Skoči na vsebino

Sezona 3 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 130
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Štartal zadnji in se hitro prebil do 3. mesta. Potem huda borba z Mejakom in 2. mesto. Vedran je bil predaleč in prehiter. Še mal slikc z dirke:

Q: Sm biv kr presenečen nad prvim časom icon_eek.gif

R: Prvič štartav s prvega mesta zato so živci delal po svoje ( prehitri štart). Po koncu prvega kroga takoj opravil kazen vožnjo skozi boxe. Do konca se mi je uspel prebit na 2 mesto, brez kazni bi se lahko boriv še za prvo mesto. Vseeno moja najboljša uvrstitev nasploh.

Nevem zakaj vam je mod glup, men je zakon ker je lahko zelo zabaven še posebaj na taki progi kjer je povsod letel počes icon_dance.gif

Čestitke zmagovalcu in ostalim vsaj za udeležbo biggrin.gif

Link to post

Na koncu je tudi meni uspelo zrihtat progo [champ]

Q: kvalifikacije so ble bol tak, mogoče sm dva kroga brez vrtenja odpelo, na konc pa biu 5.

RACE: Nasplošno je bla dirka zelo zanimiva, po 2 krogih se mi zdo da sm v rit po pomoti nabil enga od Mejakov ampak ni blo hujšega, potem me zavrti čez kak krog, me prehiti en igralec, potem pa se mi zdi da sem se boril z Glavačem (ne vem točno) in sem lepo čakal da nardi napako, seveda jih je bilo kar nekaj en krog pred tem ko mi je iz serverja vrgl sma pa obadva v prvem krogu po ciljni ravnini zapeljala na pesek, js tut v ograjo in mi je stolkl spredn lev konc, potem mi je pa nekje v 6. krogu vrgl vn iz igrce, upam pa da bo naslednjič boljše.

Link to post

Hvala za čestitke.

Sem bil kar mal presenečen nad zmago, glede na to, da sem mel na qual. šele 4. čas. [champ]

Janko, ni panike...če te tuki kkšen rukne, mal poslajdaš in gasa dalje. Mi je ravno to všeč, da je mal več kontaktov.

Drugače pa je tudi meni ta mod ful brezvezen,saj je vodljivost avtomobilov katastrofalna!!!

Probaj zmanjšat steering lock. Po defaultu je mislim da 28, kar je občutno preveč. Mal zaviješ v ovinek, pa sprednji kolesi takoj zdrsneta. Jaz ponavadi nastavim na 15-16. Pol se pa da peljat...

Link to post

Hvala za čestitke.

Sem bil kar mal presenečen nad zmago, glede na to, da sem mel na qual. šele 4. čas. [champ]

Janko, ni panike...če te tuki kkšen rukne, mal poslajdaš in gasa dalje. Mi je ravno to všeč, da je mal več kontaktov.

Probaj zmanjšat steering lock. Po defaultu je mislim da 28, kar je občutno preveč. Mal zaviješ v ovinek, pa sprednji kolesi takoj zdrsneta. Jaz ponavadi nastavim na 15-16. Pol se pa da peljat...

Deluje icon_thumbsup.gificon_ok.gif

Link to post

Amm a dirke kukr sem videl so vsak čet? ip pa pass dobimo na dan dirke?

Je kr zmeri ta pass in ip :

Server: Clio CUP

Geslo: sloracing

IP: 84.255.240.239

Proga pride pa ob 20:00 na dan dirke.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...