Skoči na vsebino

Sezona 3 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 130
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Štartal zadnji in se hitro prebil do 3. mesta. Potem huda borba z Mejakom in 2. mesto. Vedran je bil predaleč in prehiter. Še mal slikc z dirke:

Jest bom pršu mi je ratal (končn) BIOS updatat in nov procesor uštimat tko da pridem biggrin.gificon_dance.gif

Malce off topic icon_zvizg.gif :

To pa ni mačji kašelj!! Lahko bi se marsikaj zapletlo in te nocoj ne bi bilo na dirko icon_joj.gif Tudi sam sem že to počel in zraven malce "šfical"!! Kakšen procesor pa si montiral in na kakšno plato,če ni skrivnost !??

Link to post

Eh :S Men spet ne dela proga. Isto kot prejšni teden. [wall] Kot kaže se moj računalnik ne zastopi z progami za clio cup. Ne da se mi ukvarjat več s tem problemom (sem prejšni tedi reinstaliru rfactor) zato me kar odjavte z prvenstva.

Link to post

Snemam progo, upam da še bom dovolj hiter za dirko, sem ravnokar iz shopinga, se opravičujem, če bom zamudil.. (jutri grem na svečan dogodek, pa sem moral malo garderobo posodobiti)

Link to post

Eh :S Men spet ne dela proga. Isto kot prejšni teden. [wall] Kot kaže se moj računalnik ne zastopi z progami za clio cup. Ne da se mi ukvarjat več s tem problemom (sem prejšni tedi reinstaliru rfactor) zato me kar odjavte z prvenstva.

Pomojem ne delaš pravilno ali se morda motim!?

Opiši postopek,kako prilimaš progo, da vidimo kje zajec tiči, da ga ujamemo in icon_guns.gif

Link to post

Presentljivo nas je blo kr dost na dirki. Sam tega moda js ne morem vozit, cudno mi je prav vse pri obnašanju avta... :P Cestitke TOP3. Sori Kurent za tist ko sva bla side-by-side sm samo še lovil avto in te zadel... ker odnese ga res kr naenkrat..

image101.jpg

image10.jpg

Link to post

Pomojem ne delaš pravilno ali se morda motim!?

Opiši postopek,kako prilimaš progo, da vidimo kje zajec tiči, da ga ujamemo in icon_guns.gif

Ej, nič ne delam narobe 100%. Downloadam zip datoteko, odzipam, mapo dam v C:\Program Files (x86)\rFactor\GameData\Locations... To je to. Sej tu nobene znanosti :S . Sm se prejšn tedn ubadu s tem 2 uri... Zdej se mi res ne da več ubadat s tem.

Link to post

V tem zipu oziroma .raru je mapa \Euro-Ring_Only\GameData\Locations\EuroRing in ti moraš presnet v svojo Locations mapo le zadnjo mapo do katere prideš v tem raru, se pravi EuroRing in ne Euro-Ring_Only

Link to post

V tem zipu oziroma .raru je mapa \Euro-Ring_Only\GameData\Locations\EuroRing in ti moraš presnet v svojo Locations mapo le zadnjo mapo do katere prideš v tem raru, se pravi EuroRing in ne Euro-Ring_Only

WTF [wall] Zaka ni to noben že prej povedu? Pa zakaj sploh more bit tulk map noter? Eh kr neki :S No zdej mi dela ta proga. Sam proga prejšenga tedna mi pa še kr ne dela čeprav ni naprej več map.

Link to post

V tem zipu oziroma .raru je mapa \Euro-Ring_Only\GameData\Locations\EuroRing in ti moraš presnet v svojo Locations mapo le zadnjo mapo do katere prideš v tem raru, se pravi EuroRing in ne Euro-Ring_Only

Tako je,ali pa odraraš,odpreš mapo Euro-Ring_Only,ter kopiraš mapo,ki je v njej( Game Data) in prilepiš v rFactor direktorij,ko te vpraša,če zamenja,potrdiš in to je to icon_dance.gif

Drugače pa je tudi meni ta mod ful brezvezen,saj je vodljivost avtomobilov katastrofalna!!!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...