Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Tale bavarija mi pa ni šla dans nikamor. Prvič na progi, setup tko tko,...

Mah, če bo tkole vseskup zgledal zares... nimam druge k na FWD prešaltat. Žalostno da mora "užitek" trpet na račun "konkurenčnosti zaradi izletov"

gregor, ne vem sicer za celotno dirko, ampak kar sm vidu v R2 nisi bil ravno najbol nežen niti potrpežliv. Pohvale Mirotu za dokaj konstantno vožjo, tudi pod pritiskom od zadaj iz moje strani :)

Največja zahvala gre zopet komu drugemu kot NEbremziju! icon_joj.gif

Tvojih opravičil mam že za izvoz! icon_buzara.gif[buzara]

Link to post

Uh, bo kar zanimivo lovit zadek bavarca v tej sezoni. R1 ponesrečena zaradi naleta od zadaj, opravičilo sprejeto (mislim, da je bil en seat), v R2 sem pa drugačen setup vzel, in sem bolj sprobaval lego na stezi.

Link to post

Sploh pa to zadevo lahk natepavaš vedno, in kadarkoli.

Samo enkrat na teden pa so uradne trening dirke, kjer se boš naučil sotekmovalcev itd...

Hecn si Damjan [krniki]

Link to post

Po novem, če daš standalone avto v GameData mapo se v menuju ne podvajajo več imena [owje] Kar pomeni barvanje feltn tistim avtom, ki obstajajo z več barvami že original :D

tele bele sm zlo na hitro naredu, zato so grdo pobarvane :)

capture2009-10-2609-45-4.jpg

capture2009-10-2609-45-4.jpg

Link to post

Jaz bi pa zelo rad vso krivdo na štirikolesnega Tupoljeva zvalil, sam se mi zdi da mi včeraj niti Space shuttle ne bi pomagal [Joj]

Nauk: brez treninga ne bo konkurenčnosti, čaz za trening bo pa prekleto težko dobit :?

P.S.: še enkrat se opravičujem enmu BMW-ju (ne vem več kdo je bil) ki sem ga poslal mivko nabirat v R1 :oops:

Link to post

Jap....za Glavača premagat bo potrebno še malce več kot trening....nerves of steel. Včeri sm se tresu kot pes na kuzli, ko sm ga skos v ogledalu gledal. Tip je čist preveč nevaren...ena majhna napaka pa je že mimo.

Link to post

Včasih, če si karkol dal v mapo steam.../GameData/Teams/ so se ti vsa imena voznikov v menujih podvojila, sedaj pa se ne več...

Jaz konkretno sem komplet mapo od D'Asteja skopiral vn iz .gcf arhiva v GameData/Teams/BMW 320si 2008/, editiral .car file (številka, ime voznika in ekipe), body in window texture prepisal s svojimi in tako dobil bmw s črnimi feltnami :D

untitled-1.jpg

Zgleda komplicirano, sam niti ni :mrgreen:

Link to post
Jaz bi pa zelo rad vso krivdo na štirikolesnega Tupoljeva zvalil, sam se mi zdi da mi včeraj niti Space shuttle ne bi pomagal [Joj]

Nauk: brez treninga ne bo konkurenčnosti, čaz za trening bo pa prekleto težko dobit :?

P.S.: še enkrat se opravičujem enmu BMW-ju (ne vem več kdo je bil) ki sem ga poslal mivko nabirat v R1 :oops:

Opravičilo sprejeto, se zgodi, samo, da ne bo tako tudi na uradnih dirkah ;)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...