Skoči na vsebino

P: Fanatec CSW 2.5, Fanatec F1 V2


Recommended Posts

Zaradi nadgradnje na Fanatec DD2 prodajam odlično ohranjen base CSW 2.5, popolnoma delujočem stanju z vso pripadajočo opremo, ki je bila zraven ob nakupu. Kupil novo pri proizvajalcu, kjer sem uveljavil RMA zaradi težav v kombinaciji z F1 volanom. Julija 2020 sem dobil komplet vrnjen in je od takrat naredil cca 600h brez kakršnih koli problemov. Garancija velja do julij 2022. 

Za natančne podatke iz izdelku prosim obiščite originalno spletno stran: https://fanatec.com/eu-en/racing-wheels-wheel-bases/wheel-bases/clubsport-wheel-base-v2.5

Ločeno prodam tudi Fanatec F1 V2, ki je bil nadgrajen z 3DRap magnetic shifter modom. Enako kot base je v popolnoma delujočem stanju. Vozil v rokavicah, zato tudi ni nekih znakov obrabe. Prodajam, ker večinoma vozim GT avtomobile in mi uporaba BMW GT2 volana veliko bolj ustreza. Sploh sedaj ob močnejšem FFB. Zagotovo pa pogrešam rotary stikala vendar je pretehtala odločitev, da prodam base + volan in konkretno nadgradim base. 

https://fanatec.com/eu-en/steering-wheels/clubsport-steering-wheel-formula-v2

Cene so napisane na vrhu in kaj veliko od njih nebom odstopal. Ob nakupu kompleta se da še zmenit za kakšno pivo. Najraje vidim, da se izvede osebni prevzem ( okolica Ptuja ali MB), sicer lahko tudi s pošiljanjem po pošti, saj je oboje v originalni embalaži vendar v tem primeru bo potrebno predhodno nakazilo vključujoč poštne stroške ( kg + priporočeno).

Gre za odlično opremo v srednjem razredu, praktično top belt driven base, ki se lahko po besedah nekaterih reviewerjev primerja z nižje cenovnimi direct drive osnovami. 

Ob obisku doma ( okolica Ptuja), je mogoče preizkus tako DD kot CSW.

Kontakt: 051 380 417 ali slopixi(a)gmail.com

20210321-123731.jpg 20210321-123710.jpg 20210321-122954.jpg 20210321-122155.jpg

Uredil - slopiXi
Link to post
  • 2 weeks later...
  • slopiXi changed the title to P: Fanatec CSW 2.5, Fanatec F1 V2
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...