Skoči na vsebino

Thrustmaster T300 in problem s kalibracijo


dino

Recommended Posts

Živjo.

Na forumu nisem zasledil nobene podobne težave, zato sem odprl novo temo.

Torej doma imam T300 volan, ki se ne skalibrira več. Ko ga priklopim se začne zaletavat levo/desno in se ne skalibrira.  Probal sem tudi s programom za kalibracijo, vendar po 5minutah spet ne deluje. Žal volan ni več v garanciji in bi me popravilo na uradnem servisu stalo cca 120€. Tudi na Youtube sem ful cekiral kaj in kako in zasledil en kup istih problemov. Rešitve nobene... Mozgal sem kaj če bi menjal drug servo motor, sam uprasanje kaksen je strosek in če seveda je sam servo...Na servisu mi niso hotli povedat kaj točno je šlo v 3 krasne...logično :D

Težava je identična tejle na posnetku...

T300 Calibration Problem

LP

Link to post

tudi to sem probal...sprva je delovalo cca 20 min, pol sem zacel zgubljat moc FFB-ja, volan je zacel v zavoje grdo trest (ni se dalo vozit)... 

vidim da je internet poln teh problemov z thrustmasterji, sploh T300 modeli...sranje res! največji shit pa je ko ti zadeva crkne takoj po garanciji. Mi je zal, ker takrat nisem kupil obićnega Logitech G29 in  gasa. Thrustmasterja ne kupim vec. Vsak volan, ki sem ga do zdaj imel je zdrzal vec kot 4 leta (Momo, DF-GT)... Seveda sm zdej v dilemi, al ga dam popravit (120€!!), kupim druzga alpa končamo s tem športom...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...