Skoči na vsebino

NEO Endurance Series Season 5


Recommended Posts

Hvala za host kdorkoli je bil. Sem končno razumel ingame chat, ko je blo po naše (dve ure tišine :DD). Ne vem, kje ti porši ujamejo 2 sec, glede na lansko VW afero pa je vse mogoče. Fajn šibajte v nedeljo [ok].

Link to post
Deli na drugih straneh

Np za host, bomo to večkrat najbrž prakticiral.Se da vsaj normalno odpeljat stinte.. sploh ker ni prototipov zraven :)
Kar se časa tiče je avto by the rules . Zadnjič  smo ujel enega Finca, ga zvezal in mučil dokler nam ni predal grip.exe :D

 

Link to post
Deli na drugih straneh

DGFX se nismo uvrstil, sicer bom zahteval še pojasnilo a očitno je 6. mesto v prvem splitu premalo... Kaj je kriterij da si prišel v ligo meni ni več jasno, ampak tako pač je... Čakamo še kaj bo z NEO ligo...

Link to post
Deli na drugih straneh

Rezultati končno online...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vRU3ik8dAFNH-KMGfOKBkP7yZzDkezOES7ZE9BuHtB7O31AXgRGJOBYlEJFhWymdsLLFpN_TwACrWnv/pubhtml?gid=0&single=true

Smo 2. rezerva , če bomo plačali štartnino in čakali če se sprosti mesto se bomo še zmenili.

Če drugega ne, imamo pa vsaj sliko skina na NEO www site... Ni velik , je pa nekaj :D

https://neo-endurance.com/a-pre-qualifying-nail-biter-sets-the-season-5-grid/

Link to post
Deli na drugih straneh

Nič ne nuca hitri... Glede na to, da so tisti za nami notri mi pa ne... Raje vsega skupaj ne bom komentiral, da ne zinem kaj kar mi bo potem žal. Skratka žlahto ženskega spola od danes naprej vsej besedno nimajo več nedolžno 😂

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...