Skoči na vsebino

4. Neste Oil Rally Finland (23.3 - 29.3)


Recommended Posts

norf_logo2.png

Teden je na okoli in tukaj je že četrta preizkušnja Dirt Rally sezone, dirka po Finiski. Povzetek dirke in točkovanje po Grčiji, je na voljo tukaj. Srečno vsem tekmovalcem in čim manj zvite pločevine/podvozja na letalnicah.

 

START: 23.03 - 00:00
FINISH: 29.03 - 24:00

Live Results

Ce7mx6Z.png

ctdh6q2.jpg

Uredil - Gantar
Link to post
  • Domc featured this tema
  • Odgovori 32
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Teden je na okoli in tukaj je že četrta preizkušnja Dirt Rally sezone, dirka po Finiski. Povzetek dirke in točkovanje po Grčiji, je na voljo tukaj. Srečno vsem tekmovalcem in čim manj zvite pločevine/

priporočam hmeljev osvežilni napitek nizkih temperatur

pojedel par cevapov in cebule in se zadovoljen podal dokoncati se preostanek. Kaj se je izluscilo? Pod crto je bilo takole: pokanje gum, prevracanje in posledicno poplnoma neodziven avto. Naj slike po

Končal, tokrat kot prvi šel stestirat amortizerje :lol: Na HP4 počena guma (total iz linije), na eni od kratkih po presekani gumi šel drvarit, ostalo brez problemov več ali manj na polno. Od HP11 že vse lučke gorele, sem se že čudil, če je sovoznik zaspal, ampak se je Lancer brez težav pustil gnat do konca :). Na začetku previdno in srečno ostali, ki še boste odpeljali.

Link to post

lepo odpeljano mare :) jst sm naivno mislil da ce bom pazil pa vozil na 90% nebo problema...no uglavnem DNF z moje strani. :( Finska mi je najbolj bedn rally v dirt-u in to se se en cas nebo spremenilo [Jaoo]

Link to post

sem sel tud jaz odpeljat prvi dan in sem odnesel brez kaksnega crasha ali pocene gume, malce sem kaksen greben porajsal pa kuclcek pojahal a lej hudica, na servisu ne morem vec popravit avta niti na 90% raje 85...in to vse komponente :S

 

Neprizanesljiv je tale finski rally do avtov, tko da je treba kar pazit kaj pocnes.

Link to post

Dejansko sem verjel, da na finski lahko naredim dober rezultat, in nekak sem se probal oddolžit za reset, pa pač treba sprobat še maline :)

 

Nivek, škoda, Ali lepa, bo še napeto če nebote delali napak. 

Uredil - mare87
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...