Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 236
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Connection lost pred zadnjim ovinkom :?. Mislim da sem bil 5. takrat, z dovolšnjo prednostjo pred bratom.

Kakorkoli že:dober štart uspel, potem pa amatersko padalstvo - se močno opravičujem zmedi ki sem jo povzročil v prvem ovinku, k sem ruknu in se zavrtel. Moja krivda blush.gif:oops:. Kasneje v prvem krogu sem nekoga zadel k je priletel na progo po eni drugi nesreči - pardon sam nism se mogu umaknit. Potem je dirka potekala dokaj normalno, sam ko sem se boril za eno mesto me je na zaviranju zavrtelo in sem zgubu 3-4 mesta. To sem do konca mislim da nadoknadu - Markota in Zupana prehitel, en pa je zapeljal v bokse k se je prelevil v parno lokomotivo :). Konec pa sem napisal v prvi vrstici...

Link to post

Jest sem pa ravno čez cilj pripeljal na 3. mestu :mrgreen: k je napisal connection lost.

Drugače pa dobra dirka, brez večjih napak. Štartal s 3.mesta, takoj zgubil eno mesto, pol pa po napaki Bonče spet prišel nazaj na 3.mesto, ki sem ga zadržal do cilja.

Škoda da nas je sam tolk vozilo.

Link to post

Da malo mi je krivo jer slika staze je bila iz GP4, a staza je nakon toga promjenjena icon_evil.gif

Al nema veze, bitno je učestvovat wink.gif

Nego šta je sa tim rezultatima, mislim ja sam prošao cilj, al neki nisu

Link to post

Ja, ponesrečena dirka zame! Prejšnji teden sem ponovno instaliral rFactor, ker me je neki jebal FFB na volanu in itak sem mel že skupaj več kot 15GB tako da je bil špil že zelo zafilan!

No, sedaj po ponovni inštalaciji me pa spet neki jebe, samo ne vem kako odpraviti. Ko zaviram v ovinek, me kar nese ven ko prestavlajm v nižjo prestavo. Tako da sem se učeraj zelo boril za obstanek na stezi! Sem probal vse mogoče, pa ni pomagalo, še sedaj mi ni jasno kako sem uspel priti do pole positiona.

V dirki pa itak nisem imel šans, čeprav sem nekaj krogov bil za Darijom in kasneje naredil napako v četrtem ovinku.

Pa še nekaj je... gume sem ful izrabil, 2 tisti črtici sta bili čito brez barve (3 so bile še rumene barve - to je tisti indikator obrabe gum), kar se meni še ni nikoli zgodilo. To pove da je bilo nekaj narobe z nastavitvijo volana, ker mi je, kot se že omenil smodilo gume ob vsakem zaviranu. Nevem kaj se jebe ta rFactor, ma mi gre že počasi na živce vse skupaj. Tako da je še vprašanje časa, kdaj bom zaključil kariero "poklicnega dirkača" v rFactrju! Itak sem dosegel že use!

Počasi je čas za iRacing :) (obširnejši članek sledi v temi Igre, pod rubriko iRacing - obvezno beri!)

Vse čestitke Dariju, bil si res hiter! In pa ostalima dvema na stopničkah! Lepa dirka, čeprav z grenkim priokusom, zaradi nevoznosti mojega Cliota- btw... če ima kdo kak namig zakaj me jebe avto (noče zavijati v ovinek... se sliši samo zvok drseče gume in avto sili naravnost) naj mi prosim pove, kako se to odpravi!

Lp

Mitja

Link to post

Mitja, to se meni redno dogaja - understeer. Jst tudi zaključujem kariero v rFactorju, kr če me ti s tako zjebanim avtom pihneš za 4 sec na krog... Sram me je lahko.blush.gif

Glede včeraj... Lepo sem se vozil na 5 mestu, 3 sec pred Mejaki in to kr nekaj krogov konstanten zaostanek; pol v predzadnjem krogu je en švignil mimo, nakar sm hotel preveč v enem ovinku in me je odneslo na travo, drsel kr neki časa, nazaj čez stezo (dobro da nisem torpediral 2. Mejaka) in v ograjo, kjer sem ostal brez odbijača in enega kolesa.

Link to post

Točkovanje po zadnji dirki pokala ClioCup :arrow: POGLEJ

PS: Če je kaka napaka sporočite meni tukaj na forumu ali pa pošljete ZS.

Čestitke zmagovalcu predsezone ClioCup-a M. Bonči in vsem drugim, ki so tam nastopali in prav tako ekipi MM Racing, ki so zmagali v ekipnem točkovanju in tudi vsem drugim ekipam.

Prava sezona se začne prvi teden v oktobru.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...