Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 236
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

.. bi pa še neki reku:ko so kvalifikacije in se ti hitro približuje nekdo ki je 5 mest višje od tebe, mislim da je lepo če ga spustiš predse in ne da se dajaš do zadnjega kot bi bla dirka in mu tako uničuješ hitre kroge..:?

Čakej mal...A zdej, če si ti na kvalifikacijah 5 mest boljši kot jaz bom moral pa jaz svoj hitr krog uničt zato da se bom tebi umaknu. KAR MISLI SI :evil: Če sem pa na počasnem krogu se pa vedno umaknem!

Tukaj si ga pa fajn mimo udaril :!:

Poudarek je bil na HITRO PRIBLIŽUJE in itak je človek šu v zadnjem ovinku na pesek in si je že sam uniču krog :) -če mam js za sabo na quali nekoga ki je par sekund hitrejši bi ga spustu..

Link to post

Jst sm zdej odpeljal par krogov....zaenkrat se mi čas vrti okoli 1.27.xxx. Ne bom napovedoval kakšen naj bi bil najboljši čas v kvalifikacijah, ker sem za Mugello falil za celo sekundo :D Lahko pa povem, da ta čas zihr ne bo konkurenčen.

Link to post

Jaz tudi ne, vse kar mam prostega časa zvečer, gre na račun iRacinga - pomoje bom tudi kmalu zaključil kariero v rFactorju! Je itak preveč vsesplošen, vse preveč modov, ki so itak nedodelani!

No clio je kar uredu mod, tudi tekmeci niso slabi, samo sem se že prenajedel špila kot celota!

Bomo videli...

danes še hostam dirko, nič bati ;)

Link to post

Zgleda, da v poletnem času ni zanimanja za dirkanje - kar je tudi čisto razumljivo!

Tako, da po prostem treningu sledijo direktno kvalifikacije - ostanite na serverju!

Good luck!

Link to post

Se oproščam za včeraj, kot admin serverja!

Ob 8 zvečer sem moral nujno ven, tako da me ni bilo 2 uri. Ko sem se vrnil, pa sem pozabil shraniti rezultate! Tako, da če jih ni kdo drug shranil...

Link to post

jst lahko povem kar vem na pamet wink.gif

1. Igor Radović

2. Marko Novak

3.

4.

5. Aleš Kurent

6. Gašper Trstenjak

7. Jure Zupan

8. Gregor Zagorec

9. Miha Fabijan

3. in 4. pa sta bila se mi zdi da Mejaka. Sam ne vem kater je bil 3. pa kater 4. blush.gif:D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...