Skoči na vsebino

Hotlap Challenge #13 - Pagani Zonda R @ Bathurst


B_U_R_I

Recommended Posts

Pred eno uro, MihAE je napisal:

 

 

Hvala vama, da verjameta vame. Sem še malo izboljšal čas, da vidim kje je mejo, ko mi tudi vidva ne bosta več verjela [Jel2]

Mene si pa tolk navdušil, da kar naslednji hotlap čakam [champ].

Link to post
  • Odgovori 39
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Marjan Koderman se ti opravičujem, ker sem dvomil v tvoje besede, tale videjo me je globoko užalil in prizadel, česa takšnega nisem pričakoval od Miheja. Seka po Monzi, kako mu lahko verjamemo

Urnik 22.1.2016 - 31.1.2016 Dirkalnik Pagani Zonda R Dirkališče &#1

Nisem nič sekal.

@Marjan Koderman se ti opravičujem, ker sem dvomil v tvoje besede, tale videjo me je globoko užalil in prizadel, česa takšnega nisem pričakoval od Miheja. Seka po Monzi, kako mu lahko verjamemo da ni isto počel tudi na tej progi. Čas bo razveljavljen. 

Primer njegove vožnje..SRAMOTA!!!

 

 

Uredil - zamex23
Link to post

Mani tudi kaže slabši čas kot sem ga odpeljal, prav tako tudi manj krogov. Nikjer ne najdem nikakšnih navodil za tole hotlapanje. A je potrebno kaj narediti, da dobiš status valid? In zakaj ni pri vseh zapisanih vmesnih časov?

Link to post

mislim da kroge steje sam veljavne, to pomeni da nisi sel po travi oz. z vsemi kolesi izven proge (i guwess)

jaz sem si nalozil tole http://www.racedepartment.com/downloads/ptracker.3509/

jaz imam V3.1.6 in ocitno tudi vmesne case poslje :D aja pa se v AC v settings pod general mores enable-at ptracker

aja pa bi blo fajn da bi to bilo napisano v navodila eventa da bi potem vsi imeli to porihtano

Uredil - sniperprof
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...