Skoči na vsebino

SuperTouring - Vozniki


Recommended Posts

  • Odgovori 39
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ker ste vsi prijavljeni v tej temi, pišem tukaj. Tale SuperTouring Seasons je namenjen predvsem SP. Sem rabu kar nekaj ur, da sva z Erženom usposobla da nekako deluje na MP. Očitno se nekateri fajli t

Po prijavi v prvenstvo in po končani razvrstitveni dirki, si morate prijavljeni izbrati proste dirkalnike, ki jih boste uporabljali tekom sezone. Vsak konstruktor ima 5 voznikov, a le dve različni šte

#8 (Neal) Nissan Primera P11 (L3)

Ker ste vsi prijavljeni v tej temi, pišem tukaj. Tale SuperTouring Seasons je namenjen predvsem SP. Sem rabu kar nekaj ur, da sva z Erženom usposobla da nekako deluje na MP. Očitno se nekateri fajli tepejo in zadeva crasha cliente s serverja dol. Druga opcija nam preostane SuperTouring Reloaded, ki ima samo '98 sezono, ki je brez Alfa Romeo in BMW, seveda brez vseh starejših modelov. Upam, da vas tehnična težava sedaj ni odvrnila od prvenstva...

Nova verzija moda je že na voljo, tisti ki imate starega inštaliranega (to smo vsi), sledite navodilom v opisu!

Renault Laguna
#1 - Jason Plato - Matej Vajthauzer
#3 - Alain Menu
- Miha Fabijan
#21 - Tommy Rustad

Volvo S40
#4 - Rickard Rydell - Arne Dopudja
#14 - Gianni Morbidelli - Tomaž Eržen

Honda Accord
#5 - James Thompson - Domen Gantar
#17 - Roger Moen - Sašo Petrič
#29 - Rob Gravett

Audi A4
#7 - John Bintcliffe - Anže Štravs
#12 - Yvan Muller - Gašper Zupan

Nissan Primera
#8 - David Leslie - Zvonko Kramaršek
#23 - Anthony Reid
#77 - Matt Neal - Aleš Kurent

Peugeot 406
#9 - Tim Harvey - Blaž Košir
#11 - Paul Radisich - Tjaž Brelih

Vauxhall Vectra
#16 - Marc Lemmer - Tomaž Selčan
#88 - Derek Warwick
#98 - John Cleland - Aleš Arko

Ford Mondeo
#32 - Will Hoy - Robert Lesek
#33 - Craig Baird - Žiga Šešljar
#55 - Nigel Mansell - Brane Malavašič

Spet so nekateri skini drugačni, Dal sem vas pod ista imena oz. najbolj podoben skin. Če bi se kdo prestavil naj pove. Ker je Fordova ekipa popolnoma prazna, sem si dovolil premakniti Leseka in Šešljarja, ter zapolniti druge ekipe s Selčanom in Brelihom, sa smo nekako enakomerno porazdeljeni. Ko se boste vsi strinjali, se izvede prva dirka čez 14 dni in se celoten koledar zamakne za 14 dni.

V testne namene, bo server online kolikor se bo le dalo. Eržen vam bo v tej temi pisal kdaj je online in kdaj ne. Pozivam vas, da se z novim modom priključite in da vas je vsaj 12 naenkrat na serverju, s čimbolj različnimi avtomobili, idealno od vsake znamke eden. (Ni treba da aktivno dirkate in vozite, samo da se vidi, če je kašen problem z nalaganjem avtov...)

(Jaz sem ta teden popoldanski... se testa nemorem udeležiti pred pol enajsto.) Če ste za, se lahko testira kar jutri 18.4. ob 20:00. Če se izkaže da deluje, nadaljujemo, če bodo problemi ostajali, se selimo na WTCC dirkalnike.

Uredil - Arne Dopudja
Link to post

Server je ONLINE, prosim, da se vas čimveč konekta gor. Ni potrebno vozit, lahko imate alt tabbano (če vam deluje alt tab...), če pa nardite dva kroga se nebi branili, saj je lahko težava kje drugje. Glavno je da ste vsaj v meniju v boksih. Ni treba na TS.

(Mene ni za PCjem, tako da bom tiho na chatu. :P)

Link to post

Kul. Sej server bo online več ali manj vedno tak da če se slučajno nabere narod enkrat do 8.5. bomo prej vidl če dela, če bo pa spet jebal na dan dirke pa pač bo. (Sm pa precej bolj optimističen da bo delalo. :P)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...