Skoči na vsebino

Renault Clio Cup @ Sakitto || 22.08.2015


silicijeva dolina

Recommended Posts

  • Odgovori 47
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Q: Na kvalifikacijah sem se odrezal kar dobro,ampak mi je temperatura asfalta in dež sproti hladila gume in je bilo zelo težko postaviti nek super pole,ampak vseeno mi je uspelo. R: Dirka se je začela

URNIK 22.8.2015 (sobota) 20:00 - Trening (20 min) 20:20 - Kvalifikacije (15 min) 20:35 - Dirka  (20 krogov)   Nastavitve strežnika Server: Slo-racing Geslo: sloracing Vreme: Spreminjajoče Obraba gum: 

Jaz glede tega ne bom kompliciral,ker je samo fun dirka. Za lažje prepoznavanje pa bi bilo fajn,da bi bil v igri nick name kot je tukaj.

Včeraj je bilo noro zabavno,  še posebej driga dirka,  ko smo ga trije na milimetre narazen žgali čez drn in strn.  Fajn špil za zabavo,  pa tole z gumami in bencinom samo doda k vzdušju.  Ko bo danes sredi dirke zaropotalo še iz oblakov,  bo pa Ališič že vpil Ajajaj!!  :-) 

Link to post

Res je bilo napeto,sploh druga dirka. Škoda,da je prišlo do laga na internetni povezavi,ker bi bil epski boj do konca,sploh,ker so bile gume že načete. Za to bom raje danes naredil na njihovih serverjih,kjer bom dal geslo in je to to,bo ziher bolje in bolj stabilno. 

Včeraj sem imel nastavljeno vreme na realno,torej takšno kot je bilo v Suzuki na Japonskem. In sem šel gledati v aplikacijo v windowsih in je res bilo oblačno z visoko temperaturo,kar se je tudi poznalo na obrabi pnevmatik. Danes bi lahko naredil 4 custom vremenske slote in se bi vreme spreminjalo,ampak malo se mi ne zdi fer do vas,ker jaz bom vedel kakšno vreme bo sledilo vi pa ne. Za torej predlagam,da naredim random in kakšno bo pač bo in noben od nas ne bo vedel kakšna bo sprememba,kar bo vplivalo na taktiko. Lahko pa naredim na realno,ampak kolikor sem gledal bo lepo vreme :D

Prosil bi Vas za mnenje,če pa ne bo mnenj pa bom naredil random,kar bo najbolj pravično do vseh ;)

Link to post
  • Ok bom naredil na random,ker se mi zdi to še najbolj fer.

Če si že naročil in plačal preko spleta,probaj iti v najbližji big bang,jim daj dokaz,da si zadevo plačal in,če lahko dobiš tukaj ta volan,ker ne bi rad čakal. Probati ni greh ;)

Sem poklical na njihovo info številko in ne bo šlo to kar sem jaz predlagal. Lahko bi šlo v primeru,da si se zmenil tako,da izdelek dvigneš v trgovini in,da ti ga ne pošiljajo preko pošte,potem bi samo potreboval neko potrdilo o plačilu in izdelek bi lahko prevzel v fizični trgovini.

Btw to ne bo zadnja fun dirka,planiram že eno za naslednji teden ;)

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

 

Big bang ima povsem ločeno spletno trgovino in ostale trgovine. Tudi cene niso iste.

 Ja spletna trgovina je ločena od fizične in nimajo vpogleda transakcij in opravljenih nakupov. Spletne cene se razlikujejo od cen v fizični trgovini,lahko pa v slednji kupiš izdelek po spletni ceni,le reči jim moraš. Lahko tudi kupiš po spletni ceni,ki jo ima konkurenca,ki pa mora biti registrirana v Slo,ampak tudi ne z vsemi,in recimo se nočejo sklicevati na cene,ki jih ima postavljene PlayGame (tako so mi rekli in ne vem za kaj je tako).

Link to post

Tole danes je bilo šele noro. Poln naliv, noč in gasaaaa!! Kvolije sem peljal super, potem pa zadnji ovinek precenil 5 prestavo in odpeljal izven proge, posledično začel 4. 

Štartal kot Senna, švist mimo dveh in gasa za prvim. Lepe bitke prvih 5 krogov, potem pa sem skuril leve gume (ne vem zakaj samo levo polovico) in gremo v bokse. Tam se je začela kalvarija, ker so bili očitno mehaniki v Ferrarijevi šoli in niso našli pištol, ko pa so jih, se jim je matica zataknila. Zdaj vem kako se počuti Kimi pri Ferariju :) No druga polovica dirke ga peglam na polno, pridem na P3, spet grejo gume, pičim v bokse. Tokrat mi bedaki nalijejo premalo gorivain tako 3 kroge pred koncem jovo na novo, pa spet težave s kolesi, maticami, umetnimi kolki, cinkšpulami.... Popizdil, stopil iz avta, sam zmontiral gumo in na koncu končal kot odličen P4 :) 

 

Čestitke podiju, dobro ste se upiral, sem se trudil, samo ni šlo, bo drugič bolje. Nekaj se govori o knježevini..... 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...