Skoči na vsebino

Silverstone - 15.2.2015 [Testna dirka]


Recommended Posts

Čestitke David

Dora nažigalka hehe... Škoda da nas je bilo bolj malo. Sem pa 3 PLP-je fasal na koncu startnociljne ravnine. Brez da spustim gas in malo pobremzam enostavno ne gre.

Link to post
Deli na drugih straneh

Marjan ni blo tko lahko kot je zgledal.Domna sm jz pa novak po 2-3 krogih prehitela ne vem z kero bejbo se je menil za danasnje praznovanje rojstnega dne pa ga je cisto zbegala.V glavnem ja prehitela sva ga nakar nama je sledil brez tezav ko je novaka zavrtelo,sm sel naprej potem sva se na vsake par krogov jz pa domen menjavala v špici,jz sm mu tezko sledil na trenutke,nekak mi je avto zdrsaval skos,ali pa vn silill iz ovinkov,Drugace ja sm vozil nekaj hitrejše od tebe ter od dejana,ampak sm se res nelagodno počutil na dirki,pa se vmes nekaj freza spet bilo tko da ne vem če tudi meni ne nagajajo aplikacije tako kot vceraj domnu(PLP+zastave) Drugace sm pa zadnih par krogovo pred ciljem se 3/3 PLP dobil sel skos boke pa isto zgleda bo treba drugic it ko bo 4/3 :D.Zadnje kroge pa kot da bi drsal sredi tivolija

Link to post
Deli na drugih straneh

Imel sem problem ker sem imel samo 16 fps in se potem probal rešit zadevo tako da sem izklopil appse pa post procesing pa je bilo bolje ampak še vedno mislim da nekje drugje tiči težava... ja 2gi krog sem izsilil marjana in sva se zaletela zato sem pač mirno odšel v bokse mal pogledat :) potem pa počakal pipana da sva odvozila par krogov... kako to da so bili časi okoli 2min pa 10s in ne 2s Kakor ste govorili ni mi jasno

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...