Skoči na vsebino

Karting prvenstvo [2009]


Killer_B

Recommended Posts

Meni na čase ni neki zanimivo....veliko boljše je, da nas je čimveč na progi, da moraš branit svojo pozicijo...pa da prideš v zavetrje :D

Od lani se še zdej supr spomnem k me je McBajs taktično prehitu za 2. mesto :D Še zdej mu zamerem, da mi je spizdu ta hitr kart, ki sem ga imel na kvalifikacijah :D Jst sm pa pol dobil enga k je s ščitnikom drsal po tleh :D

Link to post
  • Odgovori 63
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Če bi blo po moje, bi kr vse v Logatcu naredu, res da je sm ena proga,(a se da kej spremenit, kakšno šikanco, ali pa da se vsaj mal spremeni proga, je to sploh mogoče?) bi bilo pa za vse nekje enako, blizu, daleč....

Link to post
Meni na čase ni neki zanimivo....veliko boljše je, da nas je čimveč na progi, da moraš branit svojo pozicijo...pa da prideš v zavetrje :D
icon_ok.gif

Od lani se še zdej supr spomnem k me je McBajs taktično prehitu za 2. mesto :D
[Jel] icon_champion.gif :mrgreen:

Še zdej mu zamerem, da mi je spizdu ta hitr kart, ki sem ga imel na kvalifikacijah :D Jst sm pa pol dobil enga k je s ščitnikom drsal po tleh :D
icon_krniki.gif[iz]

Ne bomo preveč kompliciral, kontaktiral se bo potencialne "ponudnike", sestavil bomo lestvico prijavljenih, en okviren razpored in to bo to. 8)

Link to post

Mi smo npr. v hajdošah to je bolj na moji strani alp blizu ptuja naredli svojo progo ker so karti bli prepočasni pa smo naredili iz gum šikane pa ostalo.

Lastnika je bolu patak samo, da smo plačali in smo imeli 2 uri dirkanja.

Ampak je to blo pred 3 leti lahko, da se je kaj spremenilo.

Link to post

Brezveze ker se ga ne da registrirat. Pa še recesija je, razen če nam da država 1000€ če pripeljemo staro gradbeno karjolo in si s tem denarjem potem pomagamo pri nakupu gokarta :lol:

Link to post
Lahko povete zakaj vam raceland ni všeč?

1. Karti so obupni, eni grejo mal bolj, eni NEPRIMERNO manj, skupno vsem pa je da so blazno počasni ( vsaj v razmerju s progo )

....

Ka si mogoč probo dva nova ko majo? So 17km pa nej bi šli 90km/h. So pa 15 €, pa sam dva taka majo. Sam je pa res da gre to dost bolš ko uni navadni, se kr pozna, okrog 1.01 cajti. Pa med temi dvemi karti je tut 1 sec razlike. Drugač pa ja, se kr strinjam z vsem ka si reko

Link to post

mah mi ko smo šli privat, drugih problemov nismo mel ... edin karti so res čist prepočasni. vse ovinke na polno zvoziš, če je treba. kr neki.

Tamočnega so pa takrat k sm bil js mel sam enga. Tko da ni blo smisla se sam fural. Vsaj men ne.

Link to post
  • 2 months later...

Danes sva malce govorila z McBajsom in se odločila za naslednje:

Proga: Logatec

Termin: Nedelja, 31.5.

Ura: 17:00 ali 18:00

Kaj naredimo eno mini prvenstvo, potem bomo pa že vidli kako se bo odvijalo :)

Vožnje tako kot lani, kvalifikacije in dirka.

Vprašanja?...ne?....OK...potem se pa kr dopišite na seznam :D

1. mAxL

2. McBajs

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...