Skoči na vsebino

Recommended Posts

  • Odgovori 176
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Red Bull Racing je pripravljen...         Mogoče na voljo že za današnjo dirko...

Dragi Benjamin, spostujem tvoje nesramno mnenje, vendar ce ti ni kaj prav in se ne strinjas s potekom organizacije, te nobeden ne sili k sodelovanju. Imamo sponzorje, kateri so prispevali nagrade, zat

Akrapovic Racing Final

Kaj če ti nebi tolko kompliciral,kajti jaz nimam časa skina še 1x delat in popravljat,ker se tebi ne dopade. Prej bi dal osnovne barvne in ne vem kakšne PSB datoteke pa bi imeli vsi to že porihtano. Sem se z mojim že 1 teden jeb*!! 

Pa BTW vsi ne znajo delat skina.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Bomo danes  prilepi osnovne skine, da boste videli postavitve sponzorjev. Nic strasnega, tako da vam nebo potrebno delat drasticnih sprememb ;)

super. 

končno neka konsistentnost! :)

saj ne obtožujem kreativnosti naših dirkačev, ampak vsak pa res ne more met osnovnih elementov vsepovprek, zgleda kot prvi razred ;)

Link to post
Deli na drugih straneh

Kaj če ti nebi tolko kompliciral,kajti jaz nimam časa skina še 1x delat in popravljat,ker se tebi ne dopade. Prej bi dal osnovne barvne in ne vem kakšne PSB datoteke pa bi imeli vsi to že porihtano. Sem se z mojim že 1 teden jeb*!! 

Pa BTW vsi ne znajo delat skina.

Dragi Benjamin, spostujem tvoje nesramno mnenje, vendar ce ti ni kaj prav in se ne strinjas s potekom organizacije, te nobeden ne sili k sodelovanju. Imamo sponzorje, kateri so prispevali nagrade, zato morajo biti lepo postavljeni na vseh vozilih in to na dolocenem mestu. Porgram izdelave skinov je bil predviden takoj po zakljucku s prijavami (30.09.2014). In z zakljuckom prijav, bi prilepil potrebne datoteke. Ce si se ti lotil prej nic narobe, vendar to potegne za sabo nepredvidene stvari,…zal.

Ja, predelava skina s postavitvijo sponzorjev vam bo vzela najvec 5min, tako da kot sem napisal zgoraj, nic drasticnega.  Druga opcija je, da organiziras svoje prvenstvo in postavis svoja pravila, cisto preprosto. 

 

Pa BTW: v vednost, nisi pravilno prijavljen, saj ti manjka prijava na GTSR.

 

LP, Danjel 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...