Skoči na vsebino

F1 2010 Game


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 278
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nekaj dobrih nekaj slabih stvari, vsekakor mi ni všeč da ne bo kroga za ogrevanje.

Patch je zunaj. Prenos!

To je samo za "pirate"?

Posted Images

Sem si ogledal 1. filmček iz prejšnjega posta...A je kdo opazil "čudno" obnašanje desne gume? OK, sej mi je jasno, da je prazna, sam tale guma pa ne upošteva ravno zakonov fizike. Premika se (levo-desno) ravno obratno. [wall][Joj]

Link to post

Hm....zvok mi je všeč.....grafika tud.....za igralnost bomo pa vidli, ko pride. Da bo neka simulacija niti ne pričakujem....če se bo pa vsaj solidno vozila, bi znal bit pa kr v redu špil. Nek podobnega kot je bil Colin 2, sicer čista arkada, ampak super za vozit.

Link to post

Sej to da je prazna se vidi, ampak učasih se guma premika v nasprotno smer v kateri bi se morala po zakonih fizike, ko daš volan v desno ni mus da bo se bo plašč premaknu v levo odvisno od ovinka, oni so ga tu mal posral. [smoke]

Link to post

...ampak učasih se guma premika v nasprotno smer v kateri bi se morala po zakonih fizike...

lol...ne se pa ne! Vsaj na planetu Zemlja ne. Dej še 1x preberi kaj si napisal.

Pa še 2 posnetka gume, kako SE premika.

Pa še prazna guma (kot bi moglo bit v špilu)

U glavnem, kot smo že ugotovil...zajebal so totalno.

Link to post

Jaz počakam da pride "tista" verzija ker demota ne bo...če bo ok, nabavim da kakšen multiplayer usekam, čeprav če bo res multiplayer samo za 10 avtomobilov na enkrat potem mojih € pač ne bodo dobili [smoke]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...