Skoči na vsebino

P: Volan Logitech G25 racing wheel - 190€


Powered

Recommended Posts

..::Opis nakupa::..

Volan prodajam, ker sem ga dobil podarjenega (dveh namreč ne rabim). Prodajam ga za več kot fer ceno, ker volan ni bil še niti priklopljen, kaj šele uporabljen. Paket je bil odprt samo za preverjanje, če vsebuje vse kar mora. Volan prodajam toliko ceneje, ker več nima garancije. V primeru kakršnega koli nedelovanja se lahko obrnete na mene. Kot pravim volana še nisem in ga nebom preizkušal, razen v primeru, da ga želite preizkusiti sami pri meni doma.

Paket vsebuje vse kar mora, vključno z programsko opremo, priključki, itd... Kot sem že dejal, ga lahko preizkusite pri meni doma in ga prevzamete osebno. Vsekakor pa lahko paket pošljem tudi po pošti, z plačilom po povzetju.

Vse info lahko dobite na MSN naslov: ndead.msn@windowslive.com ali pa preko PM-ja na tem portalu.

..::Opis volana::..

Pretvorite vaše dirkaške izkušnje v virtualno Monzo. Občutite težo vašega avtomobila, menjave in drsenje gumb medtem ko dirjate skozi ovinke, v zahvalo dvema močnima motorčkoma, za kar se da realne izkušnje divjanja po neskončnih poteh. Hitro izberite pravilno prestavo z šeststopenjskim ročnim menjalnikom ali kot pri formuli, z manjalnimi ročkami na volanu.

Splošni opis:

Ovite vaše roke tesno okrog pravega usnjenega volana in pritisnite na kovinska pedala - plin, sklopka in zavora, ko boste storili to na G25 Racing volanu, ne boste več igrali iger tem več boste resnično tekmovali.

Lastnosti:

- Vgrajen dvojni motorček: Doživite tihe, močne povratne učinke. Občutili boste vsako grbinico, kamen, robnik,..

- Šeststopenjski ročni menjalnik: Hitro prestavljajte med šestimi prestavami naprej in vzvratno prestavno ali z menjalnimi ročkami na volanu.

- Zasuk volana za 900 stopinj: Da učinkovito prikaže realno dinamiko vožnje, volan omogoča zasuk za kar 2 in pol krat.

- Kovinski plin, zavora in sklopka: Nadzorujte vaš avto intuitivno s čvrstimi (kot v realnosti) pedali.

- Dve menjalni ročki: Obdržite obe roki na volanu, medtem ko prestavljate.

- 12 programabilnih gumbov plus D-pad: Enostavno nastavite vaše igralske funkcije na gumbe s pomočjo učinkovitega programskega orodja.

Udobje:

- Ročno vezano usne: 28 centimetrski volan je ovit v pravo usnje, da bodo vaše roke nameščene udobno med daljšimi dirkaškimi odseki.

logitech-g25.jpg

logitech-g25-wheel.jpg

logitech-g25-shifter.jpg

logitech-g25-pedals.jpg

Link to post

Nevidiš da so ga ukradli s shopa, pa računa nemajo!

Cena je ugodna, se splača kupit; edino rizik, ker nima garancije, da ti v kakšnem primeri kaj odpove (kakšna rikverc brzina na h menjalniku).

Link to post

Ukraden definitivno ni bil, ker mi v življenju ni treba krast, da bi se preživljal :| .

Volan je bil nabavljen preko garancije od Logitecha. Dobil sem ga podarjenega od fanta, ki je imel G25, ki ga je nato reklamiral direktno preko Logitecha in dobil novega. Tega sem dobil podarjenega. Logitech nudi popolno podporo vsaj dve leti. Edino kar je, garancije ni na listu, so pa zraven vsi računi, oz. papirji od Logitecha. Če bi pa bilo karkoli zanič, pa lahko vedno kontaktirate direktno Logitech.

Link to post
Nevidiš da so ga ukradli s shopa, pa računa nemajo!icon_krniki.gif HEC

Cena je ugodna, se splača kupit; edino rizik, ker nima garancije, da ti v kakšnem primeri kaj odpove (kakšna rikverc brzina na h menjalniku).

Menjalnik na uradnem servisu stane 80 EUR.

Vrooom!

Link to post

Glej nov volan pride 285€ kolko gledam sedaj na Mimovrste. Ta ni bil še niti skorajda prijet, zato se mi zdi, da sem dal 90€ nizjo ceno kot je nov, že tako preveč. Glede na to, da tile volani zdržijo zelo dolgo (sam mam že enega), ne verjamem, da bi koristo garancijo, če bi bila zraven. V vsakem primeru pa imaš zraven vse račune, da je bil volan dostavljen od Logitecha, jih kontaktiraš preko maila in je to to. Ceno spustim največ za 5€, več pa ne sorry. Ga rajši pustim, da se na njem nabira prah, kot pa da ga dam za manj.

Link to post

Sej so vse dvignli... Moj frend kupil momota pred 1 meseceim pri mimovrste je dal 99€ s poštnino vred brez vsakega popusta... sedaj pa je nov momo kar 125€ :roll:

ps: jaz sem končal svoj offtopic

Link to post

aja ajaj se oproščam, sam sem tudi dobil na meil da so šel Logitech vse cene gor+, se oproščam!

-tako da moje mennje je , da kdor rabi novega, naj samo kupi!

Logitech oprema in vse naj bi šlo cca 12% gor, kar ni malo, in res volana baje spod cca 250e ni za dobiti!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...