Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Hehe sam sem tudi pogledal. Res je zadel sem te ali pa ti mene kakorkoli videl te nisem, ker bi verjetno potem na drugačen način reagirov :). Sem pa užival, ko sem do prvih postankov hitrejše za sabo zadrževal. Se že veselim naslednje dirke!

Link to post

dirka....hm icon_zvizg.gif

Ok, za to dirko sem se pripravljal res malo časa, ker imam druge obveznosti. Nastavitve sem imel mešane ampak tja do 1 29 v povprečju je pa šlo. Štart mi je uspel tako, da sem prišel celo dve mesti naprej. Potem me je rahlo odneslo pri robniku in ravno, ko sem ga lovil (noben večji problem) me od zadaj nasadi Ferrari, če se ne motim Avsec. Ok, poškodovan zadek. Gremo dalje. Vozil sem sicer že lahko ampak je zadek odnašalo kjer se je le dalo in je bilo res težko tako vozit.....potem mi uspe prehitet še Toyoto in Ferrarija a mi v 4 ovinku odnese zadek in spet lovim dirkalnik ko me nasadita kar oba prej prehitena :? No potem je bilo veselice še več kar se stabilnosti zadka tiče....šel sem do mehanikov, da porihtajo a ni bilo efekta, tako da sem enostavno parkiral.

Gledal sem posnetke ostalih...spredaj ste imeli kar borbo. Jani še nekaj krogov pa bi bil 2-gi. Tim škoda za zadnji krog......in dvojno vrtenje, drugače pa super odpeljano. Edvin, tebe sploh ne štejem oz. je tvoja vožnja precej dolgočasna, ker se skoraj na nobeni dirki ne boriš za kakšno mesto [iz]. Četitke prvim trem.

Link to post

Hja, štart je dokaj uspel dokler se nism v enga mislm da ferrarija u prvem ovinku nabasu. Čudežno nism nč stovku. Sam je bla pa druga zgodba z Dolinarjem. Sm vozu za tabo ko te je obrnl nism mogu nč. Tam sm ga pa tut jast stovku, ker me je ferari u zadk poču. Ena bolj zanimivih dirk saj zame, ker sm biu vsaj u ene parih crashih pa ene par se jih kumi izognu:D.

See u in silverstone.

Lahko bi tko nardil da bi ble takšne vremenske razmere, ki bi ble u real F1 race in bi jih tut pri nas uporabljal. Sam zdj smo jih že ujel.

Link to post
Edvin, tebe sploh ne štejem oz. je tvoja vožnja precej dolgočasna, ker se skoraj na nobeni dirki ne boriš za kakšno mesto [iz].

Mogoče izgleda dolgočasno vendar se vseeno borim!

No! Borim se z časom in z svojim dirkalnikom še sploh pred prvimi postanki. Pač poskušam po postanku obdržat čim boljšo pozicijo za nadaljevanje dirke in umirjen zaključek. Na tej dirki mi je to dokaj dobro uspelo tako,da sem lahko zadnje 4-3 kroge čist popustil in samo še križaril do cilja.

Vprašanje pa je kaj bi bilo,če bi bil na dirki še moj sovoznik. Lahko bi spet kaj zaštrikala v boksih tako kot je to bilo v Monacu in takrat bi bilo spet pestro v drugi polovici dirke.

Še vedno opažam,da nekateri trenirate z prazno posodo za gorivo pol pa je na dirki katastrofa.

Predlagam vam,da se navadite trenirat z polno posodo za gorivo in odvozite večje število krogov skupaj. Samo na tak način dobiš občutek kako se avto obnaša in kolikšna je obraba gum itd. Kaj pomaga hiter krog na treningu,če se pol na dirki ne znajdeš z dirkalnikom,ki je dosti bolj nemiren.

Hitre kroge lahko še vedno postavljaš,ko si mnenja,da je avto z polno posodo dovolj uravnotežen. Pol gre to še lažje.

Link to post

Meni je štart še dokaj dobro uspel, mi prva dva še nista tako pobegnila. V prvem ovinku mi je potem priletel pred avto Andrej in se nisem mogel odmaknit.. tako sem si poškodoval prednjo levo obeso. tekom dirke sem imel glede tega veliko težav še posebej po postanku, ko mi indijanci v boksih niso nič popravili a čakal sem pa 17 sekund. Neskosobneži. Po prvem ovinku sem dirkal na 5 mestu. Nekaj krogov sem lovil Pavla in Andreja jih ulovil, Pavla prehitel, a potem v pojskusu prehitevanja Andreja prehitro pritisnil na stopalko za gas in me je pošteno obneslo in z zadnjimi močmi sem še uspel rečiti avto. Zadaj mi je dihal Goga... to sem vedel, da ni najbolje zame in da mu moram hitro pobegniti heh. To mi je tudi ratalo. Potem je Pavla ornilo in sem potem spet lovil Andreja. Prehitel sem ga komaj po postankih v boksih pa še to z veliko sreče. Potem je nekaj krogov za mano v bokse šel še Gaga. Ko je on prišel z njih sva v treh ovinkih peljala čisto eden ob drugem... je bilo kar zanimivo. Kot sem že rekel po postanku nisem več mogel obvladovati avta in tako so bili moji časi zelo skromni. Goga je to izkoristil in mi dal vetra. Ko sem se že sprijaznil z četrtim mestom pa me je začel preganjati še Jani. Nekaj krogov sem ga lahko zadrževal a potem me je dva kroga pred koncem prehitel. Pojskučal sem ga še nazaj a za manj. Na tisti ravnini sem naredil še napako, tako, da so bile vse želje pokopane.

Skratka dirka je bila zanimiva. Bilo kar nekaj bojov in to je vse kar rabimo heh.

Link to post

Dolžine filmčkov so odvisne od zanimivosti dirke oziroma kaj in koliko se je takšnih stvari,ki so zanimive na dirki zgodilo. Prvi krog je pa po moje obvezno,da se pokaže v celoti kot neka predstavitev kroga pol pa še ostale zanimive dogodke. Obvezno je tudi,da se predstavi kdo je vse na dirki sodeloval in kdo je bil na stopničkah.

Prvi krog ti vzame več kot minuto tudi do minute in pol in kaj ti še pol ostane,če bi delal filmčke na dolžino komada,ki so dolgi povprečno 4 - 5 minut. Moje mnenje je,da bi naj bila dolžina filmčka vsaj 7 do 8 min. Muziko je pač treba priredit k dolžini filmčka.

Sicer pa je vse odvisno od dirke! V nekaterih primerih ti že eno samo prehitevanje vzame pol minute ali več. Seveda,če hočeš to prikazat kot prehitevanje in ne samo kako se je negdo mimo odpeljal. Mislim na pripravo prehitevanja in podobno. Pol se pa nabere minut in hitro je tu okrog šest minut samo dirkanja. Ko pa še ostalo dodaš pa dobiš 7,8 ali pa tudi več minut. :D

Ali pa,da ti naredim eno serijo po ameriškem sistemu in boš naprimer vsak teden en del od Monaca pogledal.tongue.gif:P:P

Link to post

Edvin , pa dej že pust prmir to debato o filmih sloracing dirk [Jaoo] , sej so ja ODLIČNI [ok] (za moje gledanje , je mogoče muzika preveč glasna v primerjavi z motorji , sej gledamo dirko ne pa video spot od skupine katera igra v videu)

se nč ne spoznam na montažo videa , imam pa oči in ušesa :mrgreen:

pa ne razumet to kot neko grajo , ti deli po svoje kot do sedaj saj je [ok]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...