Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Škoda, ker mi je po dobrih kvalifikacijah (P6 icon_owje.gif) uspel tako zanč štart. Iz 5 mesta sem padel na 10 mesto [Jaoo] predtem sem bil v prvem ovinku zaradi nesreče pred mano prisiljen zavirati v tistem me je pa neka toyota zadela iz strani. Trudil sem se voziti še 2-3 kroge vendar avto je bil poskodovan in mi je povzročal probleme, ampak nima veze bilo je zabavno dokler je trajalo pa veselim se že naslednje dirke!

Link to post

Zaradi odsotnosi izključeni iz prvenstva:

Tomaž Jevšovar

Prvo opozorilo:

Simon Ses

Andrej Arh

Uroš Rovan

Mitja Požar: ko boš registiran v GPCOS sistemu in ko te bo videt na serverju, se bomo pa menili :arrow: do takrat pa je prijava preklicana.

Link to post
Pa nekaj me še stalno moti!

Še vedno se pogovarja med kvalifikacijami pa čeprav v pravilih piše da je prepovedano!

A si boste nekateri končno že prebrali pravila!icon_opa.gif

Z naslednjo dirko se za pogovore med Q in R deli kazen!!

Link to post

Mitja Požar: ko boš registiran v GPCOS sistemu in ko te bo videt na serverju, se bomo pa menili :arrow: do takrat pa je prijava preklicana.

Lep pozdrav,

ja sem bil gor v ponedeljek in torek in sem se odločil, da se dirke v monaku še ne udeležim, saj rabim več treninga, tako v zvezi z samim volanom, kot tudi glede same vožnje.

Naslednjo dirko se pa udeležim, prav tako sem se prijavil v sistem.

lp

Link to post
Sej nisem hotu ... sam moram icon_thumbsup.gif

Pintx ... voziš k baba icon_thongue.gif... sej si hiter, sam korekten pa nisi nikoli bil in nikoli ne boš.

No no fiti.........pa to je Monaco! Ne se sekirat! [it]

Tudi sam sem imel probleme z Oxy-jem in z Pintx-om pa kaj čemo.

V Monacu je pač tako,da si lahko hitrejši ampak naprej pa ne moreš oziroma je to zelo težko.

Link to post

No no fiti.........pa to je Monaco! Ne se sekirat! [it]

ja, Monaco je Monaco ... sam to je blo full zapiranje in moja taktika se je čist podrla ...

celo tolk sem imel bencina, da bi šel lohk sam na 1 postanek ... meni je bilo včeraj smisel

sam boj s teboj ... čeprav vem, da ne bi prišel mimo .. če že mimo Pintx-a nisem mogel ...

sam, z vsemi ostalimi je nekako zanimivo dirkat .. tisto včeraj je pa bilo več kot samo zapiranje.

Sem pol rajši končal kot pa da bil 3 lai 4 [jezik12] sem bil full jezen in zato sem pol tudi zadel

v zid .. k se mi je j.... vse skupaj

Dej pridi na MSN, da ne bova tukaj smetila :)

Čestitam za drugo mesto [champ]

Link to post
Sej nisem hotu ... sam moram icon_thumbsup.gif

Pintx ... voziš k baba icon_thongue.gif... sej si hiter, sam korekten pa nisi nikoli bil in nikoli ne boš.

jah včir tut hiter nism biu dokler si mi biu za ritjo ker sm biu preveč živčn, drgač glede korektnosti pa nevem kaj je blo narobe včiri? pač se neda mimo pridt razn v šikani (ki pa je bla v tej verziji dost prehitra da bi lohk prehitevu) pa mogoče mirabeu, drugje pa tak ni šans da prehitiš! glede zapiranja ne vem na kaj misliš, js sm pač furu linijo pa nism skor nič nazaj gledu ker enostavno ni časa gledat v ogledala, v šikani sm 2x pelu mal bol po sredini pa proti mirabeu mogoč tut ene 2x mal bol po sred drgač pa normalno po liniji-jbg pač se neda prehitet če un spredi ne nardi napake, razn seveda z taktiko :oops:

aja pa če ma kdo posnetek celotne dirke naj mi pošle ker nima vlkučen d mi shranjuje posnetke dirk

Link to post
razn seveda z taktiko :oops:

Tu si mi vzel dragocenih 6-7 sec.icon_ok.gif

Na naslednjih dirkah se moramo o tem z Flaviom pogovorit.biggrin.gif

Ni prijetno čakat v boxih! Je skoraj hujše kot pri dohtarju! biggrin.gif:Dbiggrin.gif:D:D

Link to post
razn seveda z taktiko :oops:

Tu si mi vzel dragocenih 6-7 sec.icon_ok.gif

Na naslednjih dirkah se moramo o tem z Flaviom pogovorit.biggrin.gif

Ni prijetno čakat v boxih! Je skoraj hujše kot pri dohtarju! biggrin.gif:Dbiggrin.gif:D:D

ja vrjamem da ni, se je že tut men to zgodil, pa sej sm ja hitr opravu, pr dohraju ponavad čakaš po več ur [opa]

Link to post

sej Pintx, to je to ... če bi bil jest spredi bi bila oba hitrejša :D

Zamerim ti pa to, ker si se ene 2x preveč ustavil še pred ovinkom [opa] ali pa si celo

namenoma bremzal ... in sem imel cel HALO da sem se ustavil in NE zaletel tebi v rit ...

posledično sem pa sam pokasiral zidno oblogo na obesah.

Drugače pa špegli so za to, da se gleda kaj je zadaj ...

Se pa opravičujem za mini komentar v dirki na chat-u .. če sem koga zmotil ...

Link to post
sej Pintx, to je to ... če bi bil jest spredi bi bila oba hitrejša :D

Zamerim ti pa to, ker si se ene 2x preveč ustavil še pred ovinkom [opa] ali pa si celo

namenoma bremzal ... in sem imel cel HALO da sem se ustavil in NE zaletel tebi v rit ...

posledično sem pa sam pokasiral zidno oblogo na obesah.

Drugače pa špegli so za to, da se gleda kaj je zadaj ...

Se pa opravičujem za mini komentar v dirki na chat-u .. če sem koga zmotil ...

nameno sigurno nisem bremzal, v tabacu je bil en tak priemr ja k sm začel prehitr zavijat, potem sm pa mogu mal zabremzat da nism šou u ograjo...

ja sej vem zakaj so špegli sam pr takelem norenju je mal težk gledat še kaj vse se vzadi dogaja k že spredi vse leti mim [Jel]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...