Skoči na vsebino

WTCC


play

Recommended Posts

Ne Aleš, še zdaleč ni dovolj. Tistega v kotu odrežeš v sekundi dvajset, in objaviš sliko brez navedbe avtorja. Če bo kdo hotel brisat tega na sredini, se bo moral pa krepko potrudit. Žal... Saj se vse vidi ;)

Hvala Aleša :D

Link to post
  • Odgovori 918
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Slikce drugič

Še objavi jo nekam, pa boš kakšno pismo dobil domov zaradi kraje fotografije  Si vedno zelo brihten, sam na en server ne znaš pridt v Assetto Corsa.

Majstr ni dal miru, je reku da brez "selfija" ne gre domov

Posted Images

So pa ti letošnji WTCC dirkalniki veliko bolj "prijazni" očem.

Razlika je očitna, veeeliko bolj brutalen videz in da o hitrosti ne govorim (poglavje zase proti lanskim dirkalnikom).

Link to post

Ne Aleš, še zdaleč ni dovolj. Tistega v kotu odrežeš v sekundi dvajset, in objaviš sliko brez navedbe avtorja. Če bo kdo hotel brisat tega na sredini, se bo moral pa krepko potrudit. Žal... Saj se vse vidi ;)

Hvala Aleša :D

 

Veš kako dolgo sem se jaz trudil z tvojo sliko? 45 sekund.  

Link to post

Tomaž, jaz niti slučajno ne maram da se moje fotografije na po spletu pojavljajo brez navedbe avtorja (oz. obrezane, da ni logotipa gor). In verjemi, da je to precej pogosto. Zatorej logotip čez sredo slike. Lahko pa vprašaš tudi kolega, ki fotka avte, kolikokrat je našel, da drugi objavljajo njegove fotke, in navedejo sebe kot avtorja ;)

In zakaj jih ne morem nikamor prodat? Kupijo jih lahko moštva ali posamezni tekmovalci, pa seveda tudi kdorkoli drug. 

 

Aleš, saj nisi kriv za to :) Nisi edini ki ga motijo logotipi na fotki, ampak tako pač je. Silicij pa vedno pamet soli tam kjer ni treba in dela zdraho. Predvidevam da je to tudi razlog za njegovo odjavo iz AC prvenstva ;)

Link to post

Še objavi jo nekam, pa boš kakšno pismo dobil domov zaradi kraje fotografije ;) Si vedno zelo brihten, sam na en server ne znaš pridt v Assetto Corsa.

 

Eh,mi na pamet ne pride,da bi se šel hvalit z sliko,ki ni moja,sploh pa ne kradem. Sem samo napisal,da se da zelo hitro odstranit watermark in meni je uspelo v parih sekundah. Delaš lepe slike,ni kaj,ampak naslednjič ne rabiš biti tako piker do mene,ker me sploh ne poznaš in ne veš z čim se ukvarjam. 

Silicij pa vedno pamet soli tam kjer ni treba in dela zdraho. Predvidevam da je to tudi razlog za njegovo odjavo iz AC prvenstva ;)

 

Malo si šel predaleč. Z prvenstva sem se odjavil,ker imam doma ženo bolano (pljučna embolija), 99% časa sem službeno odsoten,pa še plata na PC-ju mi je crknila in sploh nimam časa,da bi jo šel zamenjat,čeprav je še v garanciji,ampak mi ne gre časovno skozi. Sicer pa kdo si ti,da se spravljaš na mene, in zakaj ti sploh polagam račune? Aja,sori ker sem ti sploh povedal,da se da ostraniti watermark,brez oslabitve kvalitete same slike,ampak sem moral,ker si dejal,da je težko ;) 

Link to post

Vse se da, če se hoče in če znaš. Kdor bo hotel ga bo vedno lahko odstranil. Večina pa tega ne zna, in za tiste je tam kjer je ;)

Napadel si me sam s tem odstranjevanjem watermarka in hvalisanjem, sem ti samo povedal, kaj se lahko zgodi če boš šel še naprej. Priznam, da sem bil malo pregrob, delno vzamem nazaj :D Brez zamere, pa veliko zdravja ženi ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Kar se tiče vodnih tiskov... glede na to da se tudi sam ukvarjam z fotografijo jih pri fotografiranju takih medijsko bolj podprtih dogodkih zaščitim, strinjam glede tega, da je potrebno slike zaščiti in ta vodni tisk samo v robu te lahko stane kraje.

Osebno sem bil pred 4-5 leti resno razočaron nad revijo Pil se mi zdi, ko so mi ukradli sliko neke rap skupine. Če bi imel watermark čez celo se to nebi zgodilo. Pa niso bili znani in oh in sploh band... 

Vse ostale zadeve, ki niso komercialno zanimive pa po mojem mnenju ni potrebno zaščititi. Če ti jih kdo ukrade in ga najdeš boš vrjetno še na boljšem, saj lahko ceno fotografije postavljaš naknadno ;)

Link to post

Tut men so enkrat v eni reviji objavili eno sliko iz planepictures od 757, ki je na Brniku pristajal,... dobil nisem pa nic prasci. :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...