Skoči na vsebino

P: Fanatec CSR volan in CSR stopalke


DaNiLo

Recommended Posts

Baje naj bi kmalu celo prišel nov volan, kakšen bo in cena je pa vprašanje, sigurno bo pa raketa, če je že ta volan tako dobr, kaj bo šele novejši model.

Svoj obroč bom prodal, če te bo mikalo, poročej.

Link to post

Baje naj bi kmalu celo prišel nov volan, kakšen bo in cena je pa vprašanje, sigurno bo pa raketa, če je že ta volan tako dobr, kaj bo šele novejši model.

Kje si to zasledil?

Link to post

Za obroč bom videl, ti še sporočim. Kaj kompleten volan bo priše novi za F1, upam da bodo popravli osnovno napako z hlajenjem, ker ta propelerček ki je v orginalu je bolj za šminko, jaz sem na mojem zrezal vsa rera na levi in desni ven, zgoraj naredil lukno fi 50 in dal not tri ventilatorje, en piha not na rebra drugi mu vleče ven in enega še na tisto tipalo, ko se kao zagreje do neke temperature, da se vklopi, in sedaj je motorček mrzel po 4 urah, obremenjen pa skoraj do konca.

Link to post

Pomoje da tega ne bi rabil naredit, moj volan, katerega zmer sposojam, je delal že parkrat po vsaj 10h na dan, 2-3 dni zaporedoma (lan partyi pač), pa se mi reč ni pregrel, res da se dosti hitro vklopi, a vseen pregreje se ne.

Link to post

Nisem mislil točno da bi se pregrel, pač zagreje se motorček tko hudo, da je plastika na dotik od zunaj bila vroča kar hudo, po tistem, ko pa sem namontiral nove ventilatorje pa se motorček komaj kaj zagreje, drugače sem pa zato dal not nove ventilatorje, ker je ta orginalen začel ružit, pa še hladil ni dobro, to pa ravno zaradi tistih luknjic malih.

Mi lahko pošlješ kako sliko od obroča samo na ZS?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...