Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

Danes sem opravil prvi trening sploh,. Da sem prišel do veljavnega časa, sem porabil 5 krogov, ker sem pred tem opravljal ličarska dela na Hondi :) No potem je šlo pa na bolje, čeprav me prva šikana še vedno občasno ubija... Trenutni čas brez kg je 1.24.xxx. odpeljal sem približno 20 krogov, samo bo treba vsaj še 3x toliko, da se navadim, ker sta šikani res death trap in je takoj CUT, CUT, CUT [jezik12]

Link to post

Dirkače WTCC prvensta čaka prva mestna dirka, ki bo potekala na "dirkališču" Pau. Dirka, kjer se vsaka napaka kaznuje s trkom v zaščitno ograjo, se bo pričela ob 21.uri, odpeljati pa bo potrebno dve vožnji po 19 krogov.

Prvenstvo že prehaja v sklepni del, kjer se za osvojitev naslova prvaka vsaka napaka drago plača in je potrebna vsaka točka.

obid1.jpg

FRA.gif Pau

Ime: Circuit de Pau

Lokacija: Pau, France

Dolžina kroga: 2.670km (2 x 19 krogov)

Dirka: 26.2.2012; 21:00

Link to post

Kilogrami:

Kralj +80kg

Glavač +80kg

Slapar +60kg

Trošt +80kg

šoster +80kg

Kurent +55kg

Eržen +75kg

Dakskobler +130kg

Jerman +130kg

Lorenčič +60kg

Zorko +105kg

Selčan +105kg

Pavšek +90kg

Točke skupno, točke za privatnike pa (po dirki Pau pa v lepši obliki):

Dakskobler 109pts

Jerman 104pts

Zorko 55pts

Selčan 50pts

Vajthauzer 43pts

Zupan 41pts

Pavšek 41pts

Lorenčič 30pts

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...