Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

Sem odpeljal testnih 20 krogov, toliko da sem dobil občutek za stezo... Zdaj pa čakam, da gre tale rompompom s prazniki mimo, da se v miru lahko spet usedem in naredim kak krog. Se pa priporočam za kak setup za mojo Hondico, ker sem spet pri unem iz Lagune Sece :oops: Drugač pa časi so bili s praznim avtom tam okoli 1.35.800, tako da bo še treba kak krog odpeljat [ok]

Link to post
  • 2 weeks later...

Danes se z dirko v Brands Hatchu nadaljuje drugi del WTCC prvenstva. Po krajših počitnicah dirkače tako čakata dve dirki po 14 krogov. Trenutno v prvenstvu najbolje kaže aktualnemu prvaku serije Janko Glavaču, ki pa bo na dirki odsoten in tako dopustil, da se mu konkurenti ponovno približajo v skupnem seštevku.

wtcc1.jpg

GBR.gif Brands Hatch

Ime: Brands Hatch Circuit

Lokacija: Fawkham, UK

Dolžina kroga: 4.221km (2 x 14 krogov)

Dirka: 15.1.2012; 21:00

V prvenstvu najbolje kaže Glavaču, ki pa bo na dirki odsoten

1.jpg

BMW-ju in Kralju letos dobro kaže, a manjka še pika na i

fia-wtcc-zolder-belgio-a.jpg

Bašelj si je na portugalskem privozil svojo prvo skupno zmago v karavani WTCC

201001241442191090.jpg

Po aferi z nedovoljenim servo mehanizmom pri Seatu - FIA sedaj vsak dirkalnik po dirki pregleda v celoti

ja.jpg

Med privatniki trenutno najbolje kaže Jermanu

c30.jpg

Se vidimo na dirki v Brands Hatchu

ja.jpg

  • Upvote 3
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...