Skoči na vsebino

netKar PRO


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odgovori 437
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravo, sm nov tuki in bi najprej use lepo pozdravu! netkar furam aktualno že ene pou leta. Prvič furam( prej sm ene 6 let igrou LFS, Rfactor, RBR sam nikol nism tekmovou) na dirkah v all round ser

Se čist strinjam, da ni zaželjen, najlažje je pa stezo dol potegnit pa konvert narediti, nobenega pa ne vpraša kolk ur je vložil ko je izdeloval stezo. In da si pol še upa svojo stran naredit

lol če je pa ta špil realističen potem sem jst dolenjski superman Pa da sploh ne govorim o grafiki, zvoku pa še čemu....

  • 1 month later...

Kvaj zej, nekam mrtvo je tule. A kej furate al nč?

Sem kr razočaran nad zasedenostjo serverjev. Ne vem kako je blo pred tem ta zadnjim patchem, ki je popravil tole zaletavanje, ampak slabše že ni moral bit.

Dejstvo je, da je še vedno kar nekaj bugov ko igraš prek neta, sesutje serverjev itd... Včeraj po dolgem času nas je štartalo 11 in kaj se zgodi, server se sesuje po krogu ali dveh. Dostikrat se mi zgodi tudi, da ko nekdo zapusti server se mi igra sesuje. Dokler ne bodo tole dobr zaflikal ni za pričakovat kakšnega navala na serverjih.

Če ste za bi se lahko dobl kdaj, pa da odfuramo ene par dirk. Sam Batina bo štartal en krog za nami. Hvala za razumevanje.

Link to post

Kvaj zej, nekam mrtvo je tule. A kej furate al nč?

...Dokler ne bodo tole dobr zaflikal ni za pričakovat kakšnega navala na serverjih...

Sam si si odgovoril! :wink:

Link to post

Kvaj zej, nekam mrtvo je tule. A kej furate al nč?

Sem kr razočaran nad zasedenostjo serverjev. Ne vem kako je blo pred tem ta zadnjim patchem, ki je popravil tole zaletavanje, ampak slabše že ni moral bit.

Dejstvo je, da je še vedno kar nekaj bugov ko igraš prek neta, sesutje serverjev itd... Včeraj po dolgem času nas je štartalo 11 in kaj se zgodi, server se sesuje po krogu ali dveh. Dostikrat se mi zgodi tudi, da ko nekdo zapusti server se mi igra sesuje. Dokler ne bodo tole dobr zaflikal ni za pričakovat kakšnega navala na serverjih.

Če ste za bi se lahko dobl kdaj, pa da odfuramo ene par dirk. Sam Batina bo štartal en krog za nami. Hvala za razumevanje.

žijo Žiga

[it] [it] [it]

Patch za zaletavanje niše izdan [buzara] ......

Če se ti seZuva server, je mozno ,da nimaš VERZIJE 1.3BBBB ""UPDATE ""

Sam zvečer se kaj folka nabere na serverju al pa dva.VEČ ALI MANJ NA SERVERJU RSR,KJER KLAPA "TRENIRA" ZA PRVENSTVO!

Na, že k sem post napisal, dodam tole [smoke] (ogled full hd-full screen)

http://www.youtube.com/watch?v=foJEOQfBfSk

ŽAL MARIO KART NA WII-JU DELA ONLINE VELIKO BOLJŠE :oops:

je pa netkarpro vozit AL LIMITE prava poezija [ok]

Link to post

Aja nisem opazil, da 1.3 beta ni isto kot 1.3 beta B. Hvala, upam da se vsaj tega rešim.

Res je, da ima vsaj en server minimalno 5 igralcev ampak večinoma je to ravno KS2, ki pa mi ni najbolj pri srcu.

Link to post

Tukaj je en dober link ....nk rank [ok]

Lahko si krajšaš čas s time trial-om.....sam downloudaš en mini program in z njim zastartaš tvoj server

Ceste so tukaj.......Povezava!

Jst sem nekaj tt-jev delal z vintage.... [it][dance]

PS.NI PA TT ČAS POSEBEJ LOČEN,pač tvoj best lap!

Link to post

Ohhhhhhhhh TITO,oprosti jim,saj ne vedo kaj govorijo [krniki]

Ma ja ta mod od Monaka je bil na hitro narejen za potrebe prvensta!!

Realističen??????

Netkar pro probaš,maš takoj filing z volanom,narediš enih 20 krogov na "tvoji progi",čutiš da razturaš,nakar greš pogledadt best čase :o

.. [opa]

.. [Joj]

.. [smoke]

..in si minimalno + 5 sekund za najboljšimi in ti ni nič več jasno.... [it]

Jst za setup pri Monaku sem porabil enih 5 ur,in sem 2.5 sec za najboljšim.Sigurno bi rabil še enih 10 in več ur da bi prišel mu pod secundo!!Ni tolk važno da si nadrkan s krogi, skoraj vse je v setupu.In po času sem 10 od 60ih!!!

Jahh pa še to.S tem setup-om,na resni-dolgi tekmi ne bi mel kaj iskat.Preveč divji,brez stabilnosti in "umirjenosti"vozila,skratka obup od setupa,pa še dovolj hiter nisem.!!!Kleparji se pa kar režijo pod brkami in si manejo roke od biznisa!!

če se ne spoznaš na setup-vsaj osnov,pri netkar-ju pogoriš proti ostalim!

EN PAR ZELO DOBRO NAREJENIH NEOFFICIAL PROG

http://www.youtube.com/watch?v=FS8Y4LT_x5A

NA TEM VIDEO JE ZVOK PRI VINTAGU PREDELAN :shock:

:oops:[smoke]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...