Skoči na vsebino

FIA GT3 Mid-Ohio 12.11.2012 [Race 07]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 95
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eržen in jaz na cilju R1 oppa gangam (skopusnik) style

SERVER ONLINE server name: Slo GT3 server pass: sloracing

Edit: zdej vidim da je profesor oddajo naloge podaljšal za 7 dni (20.11.), tak da se bom spravil delat devetnajstega in bom prišu vozit.

hehehe :D Matr, mi je žal, da nimam še zrihtanga vsega, da bi z vami fural!

Upam, da bo vse nared že naslednji teden - sej sigurno bo še kakšna dirka, ne? No takrat bom mel pa kišto na optiki, tko da bom lahko tut jst kak server hostal...

Link to post

R2 udeležba je slaba, ker se folk že v prvi dirki razbije in se jim ne da čakat na začetek druge dirke - predvidevam, da bo podobna težava, če bo dirka daljša. Folk se bo na začetku razbil in bo zapustil dirko - na cilj bodo prišli pa samo trije. Zadeva bi bila drugače super za kakšno prvenstvo, za fun dirke pa ne vem, če je to pametno...

Jst bi šel raje v drug ekstrem - 3x20 min - tako imajo v BTCC npr. :)

Sicer pa se da sprobat - naslednjo dirko daš 1x45 minut ... naslednjo fun dirko pa mogoče 3x20... Sam bedno je, k na serverju ne moreš nastavljat vrstnega reda - za 3. dirko npr. (razen, če se je to kej spremenilo v zadnjem letu odkar ne furam Race serije...?).

Link to post

Samo za intermezo.

Pri dolžini dirke ali več dirk sem zraven kakor koli bo že,bi pa dodal,če je že dirka za zabavo,naj bodo poškodbe izključene.

Sinoči sem kr tm neki naletu v prvem ovinku in trask bum :twisted: (dirkaška nesreča-po moje) pol pa avto tako nevozen da sem raje končal po polovici prvega kroga.

Škoda :oops:

Link to post

Jaz sem tudi za 3x po 20 min, ker predvidevam, da bo bolj napeto. Po 20 min se itak kolona razvleče in ni več fajn voziti s samim seboj. Če pa bomo imeli šprinterske dirke, kjer se ne bi šparalo in bi šli na polno pa naj se zgodi kar se mora (brez neumnih zaletavanj v druge). Prvo moram pogledati pedala, ker so bili včeraj tudi drugi bemfeji hitrejši na ravninah od mene, kot če bi imeli krilca 1 5. Mirko, poveš kak si imel krilca? Pa še en je imel bemfo, bi tudi njega prosil če pove kakšna krilca je imel. Se pa pridružujem za mini prvenstvo teh GTjev.

Link to post

In v čem je razlika, če se razbiješ v prvem krogu in traja dirka 5 min ali 500 min - če se ne potrudiš prit do cilja? [Jel2]

Na R2 bo v vsakem primeru pol manj ljudi, za R3 pa noben niti prebral ne bo... imho

Zaradi mene je lahko karkoli, če je čas itak pridem vozit karkoli pač bo :)

PEK, so poškodbe res potrebne? :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...