Skoči na vsebino

GHD


play

Recommended Posts

Joco, sem mislu, da greš gledat spidvej... ;)

Jaz bom spet delal na Gorjancih (no, sej sem tut v Bistrci...), po vsej verjetnosti spet v Koroški vasi.

Dej Joco prlet, da se vsaj spoznamo, če si že tam blizu. Boš pa še tam kkšen pir spil. Sej veš...klin se s klinom....;)

Miha pa itak vem, da pride. Play, kaj pa ti, prideš? Seveda vabljeni tudi vsi ostali!

Link to post
  • Odgovori 175
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dirka je mimo, fajn je bilo kot vedno. Kljub temu, da so vsi govorili, da je oprijem slab, me je le-ta v prvih zavojih presenetil. Na srečo grem prvič z veliko rezervo, ker tale asfalt je res obupen.

Evo, spet smo bli v akciji   Onboard:   

Ja tud jst sem bil na GHD Gorjanci, sicer v malo drugačni vlogi kot ponavadi na dirkah Onboard predvozila Renault Clio RS200 CUP (jaz vozil) Glej v HD

Tkole, avtov malo, sicer so dobri, drugače pa meni osebno top od top, za tole se mi splača iti, sicer danes sem bil le do sedaj, noro..

Pravi Miki da ima letos 730hp+, agregat le 2,2 kubikaže..., kaj je nor avto, model pa je tudi res vredu, pove če ga karkoli vprašaš!

Link to post

Miha, jaz sem pa gledal, kdaj se boš pri meni pojavil z fotoaparatom. Mislim, da sem šele včeraj dojel, da ti voziš tega clia...

Sicer je pa dirka kar dobro uspela, dela praktično nisem mel razen z gledalci. Uf...kolk mi grejo na k...c teli pijani dolenci, k mislijo, da vse najboljš vedo. [guns] Pa brez zamere prijatelji z dolenjske... [ok]

Link to post

Skopusnik zakon, res si lepo peljal, ma ni glih brez srca letet po tem asvaltu, ker je že kr ornk na enih mestih zmatran, lepe linije, dost čisto, pa lepo hitro, pohvale! [ok] [ok]

Sm kaj pa od Udovča poka, noro...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...