Skoči na vsebino

Spomladanski piknik na Dolenjskem


B_U_R_I

  

19 glasov

  1. 1. Za piknik mi najbolj ustreza datum

    • 24.3.2012 (pred koncem prvenstva WTCC, podelitev bo naknadno)
    • 21.4.2012 (po koncu WTCC prvenstva, da se podelijo še pokali)


Recommended Posts

Zdej pa zares ... Dejmo mal povedat keri datumi vam ustrezajo, da si tut jst tist vikend rezerviram pa vam prštimam nepozaben (no, če boste velik pil, boste tut kej pozabil [dance] ) dan na Dolenjskem.

Zaenkrat je predlog sobota, 24.3.2012. Kako vam ta datum kaj ustreza?

Predloga sta 24.3.2012 ter 21.4.2012. Prvi datum je še pred zaključkom prvenstva WTCC, kar pomeni, da se bomo morali kasneje dobiti še enkrat (npr. na gokartih v Logatcu ali kje drugje) ter opraviti podelitev naknadno.

Predlagam, da se dobimo enkrat zgodaj popoldne, spekli bomo kakšno pico ali dve v krušni peči. Natočili si bomo cvička nagrajenega z zlato medaljo, zraven pa odpeljali kakšen krog na vaših najljubših progah...

Kdor bo pregloboko gledal v cisterno, bo mel na voljo tudi prenočišče. Trenutno so gor 3 postelje (200x160), s sabo prinesite spalke!

Uredil - Matjaž Murn
popravljen datum, hvala ale!
Link to post
  • Odgovori 109
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Par slikc, da vas mal spodbudim... Če bo mrzlo, bomo zakurili v kaminu.. Ko bomo žejni, bomo šli v kevdr cisterne spraznt... Po dolgi vožnji se bo prileglo neki pojest, tko da n

No, kot je že Tomaž povedal je prostor, postrežba in pijača dobila vseh 10 možnih zvezdic Bom pa še jaz dodal komentar v sliki: Priprave na pot iz Maribora Tankanje in postanek v Podčetrtku

Delegacija Zokid - moja malenkost opravila strokovni pregled objekta. Kapacitete naravnost navdušujejo s prostornostjo in organiziranostjo, vinska klet prav tako kar vabi. Zelo pozitivno so preseneti

Par slikc, da vas mal spodbudim...

Če bo mrzlo, bomo zakurili v kaminu..

kamin.jpg

Ko bomo žejni, bomo šli v kevdr cisterne spraznt...

cisterne.jpg

Po dolgi vožnji se bo prileglo neki pojest, tko da nas bodo tile narezki držali pokonc ;)

narezek.jpg

Link to post

Dobrodošli vsi člani slo-racinga. Ko se zmenimo za točen datum, bomo pobrali tudi prijave. S tem bomo dobil točno število udeležencev, da grem lahko ustrezno v nabavo. Nekaj malega bomo tudi prijavnine pobrali, da ne bom vseh stroškov nosil sam.

Gor bom tut svoj racing-rig pripeljal. Vozili bomo lahko Race in iRacing na CSR ter 50" TVju ;)

Link to post

mAxL ma v bistvu kar dober point. Če nardimo torej po koncu prvenstva WTCC, je prvi datum 21.4.2012...

Kaj pa če naredimo tokrat tole srečanje. Potem se pa enkrat maja, junija dobimo na enih gokartih (npr. Logatec ima nov layout) pa takrat podelimo pokale in nagrade?

Link to post

Uf...takrat sem pa v Logatcu, kjer imamo seminarje in izpit za sodnike. Traja pa do cca. 17.ure. Se moram pa nujno udeležit, ker sem en od predavateljev. Sicer bo moj del predavanja končan do 14.ure...mogoče mi rata pol spizdt.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...