Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

R1 prilezel tja do 4. ampak dobil STOP-GO tako da so mi na koncu prišteli čas. Vmes imel super borbe, enkrat od zadaj mal fasal in šel na travo ampak nič kaj kritičnega. Dirkanje je bilo na nivoju!

R2 spet super dirkanje, sploh s Kurentom, ki sem ga na koncu tudi ugnal ha! ;) Pir si dolzn. :P

Super udeležba! 19 dirkačev kapo dol!

Super se tole vozi... Naslednja fun dirka upam spet na ta mod in progo Vallelunga! :) .. samo volan moram spet mal pošraufat...

  • Upvote 1
Link to post

Ma to je drvarnca. [wall] Sej je res najhitrejši, sam bremzat sem mogu pa 50 m pred vsemi ostalimi. Očitno je to zaradi teže, ker sem tut na štartu sam gledal ostale kako grejo mimo.

Link to post

Zanimiva dirka, vozil 5krogov prej zaradi pomanjkanja časa, praktično nič treninga. na treningu dan prej naredil čas 2:07, kar sem videl da je zelo slabo :D

hehe

prišel zopet bol pozno v free practice, tako da na oko ocenil gorivo, natankal 10l preveč za race :D

Q: izlet, spremembe setupa, ki mi ni ustrazal, avto je kar poskakoval ko sem za peljal malo na robnik, in nekje v drugi deseterici...

R1: bol slab štart proti ostalim, a vseeno dovolj dobro, nekaj bojev, vidi se da je nekaj novincev in nekja tistih katerim dirka traja 3 ovinke oz 1 krog > pobolšat se bo treba... torej v začetku nekaj dotikanja, itak v prvi polovici kroga popravil aerodinamiko avta najprej od zadaj, potem še malo spredaj, med dirko tudi kak izlet v travo, mater, ti krti so pa nardil njivo, sm komj vn prlezu... na koncu P8 ko je moral Trošt v bokse v predzadnjem krogu :)

R2: soliden štart, a bunkanja kot na destruction derby... ppl, 1krog > mrzle bremze, hladna proga, super stopping power NOT ;)

kasneje poizkusil z cocpit view, sicer na 3monitorjih zgleda fenomenalno, sam bi se moral dodobra navadit... na koncu še malo dotikov oz dveh ferrarijev, ...ugotovil sem tudi, da dirkat in telefonirat ne zmorem uspešno... na koncu nas je ostalo le še 8, in predčasno sem tudi zaključil v boxih...

dobra dirka, zanimiva začetna udeležba, ki pa se je hitro zdesetkala...

avta se bo treba navadit, drugače pa tale BMW ravno najhitrejši... a je zabaven :)

se vidimo naslednjič če bom uspel kaj več časa spravit za pripravo ;)

ps: hvala za organizacijo

  • Upvote 2
Link to post

Hvala za pohvale, ki so odlična motivacija za naprej :)

Kaj pravite na dirko naslednji torek, torej 30.10.2012, ko ni še praznika in ne nogometa (za to je zadolžen pek, da se ne prekriva več :)). Bi vas spet prišlo 19? :)

English: Next race on 30.10.2012, Vallelunga, would you come?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...