Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Saj ne vem kako je s temi teami... :) Jaz bom zase napisal Tito Racing. :) zokid prav tako, lahko pa še enga vzameva, če le ni tabel haha ;)

Link to post

Če kdo želi se še lahko prijavi v SLOteam, ker se točkujejo najboljši trije iz vsake ekipe, zaenkrat sva dva (JeZn in jst). Ime ekipe SLOteam, barva rdeče modra.

Link to post

Najbol da gremo vsi iz slo-racing v SLOteam. Jaz sem ze dal se tja, zokid you do the same. Ampak avto mi pa tko pofarbaj kot sem ti reku hehee ;)

  • Upvote 1
Link to post

To bomo vsi skup peljali kar nas je prijavljenih? 50 Yugotov na kup? Japajade, kam bomo pa šli :) Na Racelandu bo zadnji "pred prvim" štartal,

Sem slišal da neke kulture nimajo...da je blo velik razbijanja na testni dirki :) To bo polom se men zdi...

Link to post

Ja prjavlenih bo ene 55-60 haha. :) Tisti, ki bojo neumnost počeli, bojo tko odstranjeni. :) Mislim pa da bi lahko naredil da se na dirko uvrsti 30 najboljših. Ker 60 folka na serverju bo res preveč zanimivo haha

Mislim da se raceland ne bo furu, bo kej druzga namesto tega.

Link to post

Če še kdo ni opazil...do ponedeljka bo na serverju nova proga, Brands Hatch. Potrebno se je kvalificirati, saj bo prvenstvo potekalo v dveh skupinah, zaradi preveč prijav! Najhitrejših 30 bo v PRO skupini, ostali v AMA. Tako da, pejte odpeljat, da pridete v PRO skupino :)

Več info ter link za progo;

http://amknk.16.forumer.com/viewtopic.php?t=2388

Link to post

A vam rata prit na server za yugote? men pr izbiri avta kaže kot da ga morem še kupit, pol pa še kup napak pri nalaganju..??

Link to post

PREBRAT NUJNO! :)

Če še kdo ni opazil...do ponedeljka bo na serverju nova proga, Brands Hatch. Potrebno se je kvalificirati, saj bo prvenstvo potekalo v dveh skupinah, zaradi preveč prijav! Najhitrejših 30 bo v PRO skupini, ostali v AMA. Tako da, pejte odpeljat, da pridete v PRO skupino :)

Več info ter link za progo;

http://amknk.16.foru...opic.php?t=2388

Link to post

Daks jaz mam error za safety car vsakič, ampak samo kliknem ok, pa gre naprej normalno na server potem,.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...