Skoči na vsebino

Končane dirke


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo filmček najbolj napete dirke

Pozdravljeni, Čas je za prvo dirko na našem dirkališču, SLORacing Parku! Sloracing prireja dan odprtih vrat na tem zanimivem dirkališču avtorja Bojana Pintarja, ki je izdelal mnogo odličnih prog

Zaklepam tole temo za danes, ker to ni normalno. Dirka je "organizirana" na dveh forumih, zakar pride do totalne neorganizacije. @Munih: Očitno smo tuki noobi, tako da odvozte sami svojo dirko!

Ova noč ni bila moj dan. Se opravičjem če sem koga po nesreči, ni blo namerno. Zame niso te korete stare :D, bremze za sir itd :D, probal sem, ma se mi ni dopadlo, edino proga je bla fina. Bo boljše. :D Čestitke udeležencem.

Link to post

Super prva dirka, žal sem moral drugo izpustit :) Dobro sem sledil Vedranu in Glavaču, kasneje je Kralja zamenjal Eržen, Kralj pa je pritiskal name dokler nisem naredu napake, in se je mimo odpeljal Kurent :D

Vedran, a sem pregrobo zapiral?

Čestitke vsem!

PEK, še mal več kg nam bo treba drugič, da bodo ostali bolj sledili ;)

Link to post

Tole je blo super, sicer avti majo mal ainšlaga ampak se navadiš :) kantice 1-a, proga pa je***o opasna. lepi boji pa tut če ne spredi :) Glavača pa mislim da Eržena sm pa držu kake 2 kroga zadi :twisted: hehe

Naslednja je lahka kaka doooouga :)

Pikes peak?:P

Link to post

Audi super izbira za to progo... sicer na ravnini leze ko betežna krava, v ovinkih je pa zato letel.

Q: P2, proti koncu bi brez napak prišel tudi čas za P1, itak sem se prepozno spomnil, da bom dobil še preveč kg :D

R1: Zanič štart, že sem se sprijaznil z ozadjem, nato pa vidim, da se Vedran in Janko konkretno tepeta in da se lahko približam. Prehitim vse, držim minimalno prednost, ko mi punca prileti v sobo in nasloni "kao vroč" cd na obraz.... izlet na travo in Janko je glih lahko zmagal.

R2: Boljši začetek, lepi dvoboji, dobil sem par bumpov sicer (pa tudi podelil sem kakega tako da bom tiho :D), prilezem do P3 in ker je bil Audi superioren v določenih ovinkih, ne zabremzam dovolj in butnem Davorina (še enkrat sori) ter pa počakam in odvozim do konca v ozadju.

Davorin, še bo prilika za Gorencu pokazat, če ne jo bom pa pripravil :D

  • Upvote 1
Link to post

Danes 2 super dirke, prvo sem mel srečo da sem odpeljal in si pridobil mal prednosti... V drugi hude borbe od 7-2 mesta in na koncu pristal na 3. :) Teli kilogrami res delujejo kot je treba in se nas lahko več bori med sabo skozi celo dirko. Posebej fajn se je blo borit z ultraširokim agresivnim štajercem aka zokid-om. :D

Naslednjo, če bo še zanimanje bi dal v ozji izbor naslednje proge.

Donington Park (krajša verzija)

Hungaroring (glede na to da ga obiščemo kmalu spet :) )

Silverstone (krajša verzija - National)

EDIT: Tomaž cel BTCC bi blo fajn pol po WTCC. Ker drugač je mal preveč za furat hehe.. še F1 bo kmal... :)

  • Upvote 2
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...