Skoči na vsebino

Trening dirke


Recommended Posts

mihc: dej si naštimej več oversteera da ti ne bo tko zadnji konc odnašal....pa zavore si bolj naprej naštimej.

Ma o čem vi to??

"Oversteer" (prekrmarjenje): avtu gre rit okoli ovinka

"Understeer" (podkrmarjenje): avtu gre nos ravno in rit točno za njim in ne okol

In tudi js ga driftam non-stop :?. Nič mi ni blo jasno ko sem prvič vozu :D Bo še zabavno na dirki :P

Link to post
  • Odgovori 534
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mAxL, to še ni razlog, da nebi mogl ene dirke odpeljat. Sej ni govora o prvenstvu...

Rajš Grobnik

Je kdo za da bi naredili prvenstvo Clio Cup ? Lahko bi ga jest organizeru

Hudo na Q - 1. mesto le 18 tisočink pred Novakom

Dirka lepa, čista od štarta do cilja. Štart nekoliko zajebal (zamoril avto) in zgubu 1. mesto. Po Novakovi napaki sem ga uspel prehitet, vendar le za pou kroga, ko me je on nazaj, po moji katastrofalni "defenzivi". Presneta reč, sam js pa nimam pojma kako se vozi defenzivno [wall]. Do konca dirke vozli en za drugim na razdalji 0.5 - 1.5s.

Se vidmo na naslednji

Link to post

Q: Začel dobro s pole positionom...potem mi ga je speljal Mejak....naredil dober krog in ostal za Mejakom za mišjo dlako.

R: Tudi meni je zamorilo avto na štartu....samo manj kot Mejaku :D s katerim sva se dobr bojevala....naredil sem napako in nisem hotel bit prasc pa totalno zaprt Mejaka (čeprav poznam par ljudi tukaj, ki bi to brez slabe vesti naredili), tako da me je prehitel, vendar sem ga ujel in nato držal vodstvo do konca. Mogoče bi šlo vse skupi hitreje, če se ne bi cel cajt bal, da bom skuru mašino, ker ponavadi preveč hitro menjam brzine navzdol. Tko da sm celo dirko vozil v višjih brzinah. Pa še bal sem se, da mi zmanjka bencina, ker nisem pričakoval tistga formation lapa.

Link to post
Pisalo je da si bil 11. možno da si kakšno kazen dobil pa je nisi odslužil al pa kej tazga.

Čudn de me tut tuki ni [Jaoo]

http://online.slo-racing.com/results.ph ... nuoption=3

Za kaj nej bi pa dubu kazn? Na konc ka sm odpeleu krog po dirki sm faliu bokse za par m, se obrnu in šou v bokse. Sam lih ka sm not pršu mi na replayju samo vrže v bokse in napiše da sm 11. Loh de je to kej povezano z DQjem s kvalifikacijami pa pomoje ne [wall]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...